Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » KWC Taurus pt 24/7 co2 airsoft...

KWC Taurus pt 24/7 co2 airsoft pisztoly. Szerintetek megéri?

Figyelt kérdés

A fegyvert használtan venném 15 ezerért .Új bolti ára 26 ezer forint .

Szerintetek megéri ? Állandóan co2 es patronokat rakosgatni bele ? köszi


2010. máj. 30. 16:58
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát ez attól is függ, hogy mire akarod használni.Ha csak otthon céllövöldözgetésre akkor jó.De ha komolyabban játszani vele akkor szerintem kevés.

Én egy tokio marui beretta m92 tactical master változatot választottam a játékokhoz.Ez co2 full fém GBB blow back.

Látom kérdezed a co2 patron dolgot.Nos lehet green gas-os fegyvert is venni de a co2 jobb.Miért?Mert télen vagy hidegben is erős a fegyver megbízhatóbb, erősebb mint a green gas.A green gas olyan 10-15C-ig használható utána agyon gyenge lesz.Egy tanács, a patront ne hagyd benne sokáig mert szétnyomhatja a gumi tömítéseket a nyomás.És mindig alaposan olajozd be a tömítéseket mert ha nem teszed akkor egy idő után kiszáradnak elrepednek kiesnek és a fegyver nem jövi majd ki a BB-t vagy csak kiesik az elején.

2010. jún. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!