Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Mindenkinek kérném a figyelmét...

Mindenkinek kérném a figyelmét,15 éves vagyok és elszeretnék kezdeni thai boxolni szerintetek késő és már ne kezdjem el? Előttetermészetesen sportoltam és van sport múltam (foci, atlétika, gyúrás, úszás, . )

Figyelt kérdés
2010. júl. 7. 16:11
 1/10 clint ***** válasza:

mert???

ismerek olyant aki 35 évesen kezdte el.

2010. júl. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
csak azért mert én nem tanultam előtte semmien harcművészetet és én ezt komolyabban szeretném folytatni
2010. júl. 7. 16:21
 3/10 anonim ***** válasza:
ha versenyeken is szeretnél indulni akkor lehet hogy már késő, mert akik 10 évesen kezdték azoknak nagy előnyük lenne egy esetleges meccsen. Viszont ha szimplán önvédelemre!hobbiból akarod használni, akkor soha nem késő.
2010. júl. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
És ehhez miért kell mindenkinek a figyelme???
2010. júl. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Dehogy késő,pont aktuális
2010. júl. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem késő. És ha még van hozzá érzéked is, akkor hamar be tudod hozni a lemaradást, de persze ehhez elég sokat kell edzeni.:)
2010. júl. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Elkezdeni sosem késő én 14 voltam mikor kezdtem.Kellet egy kis kitartás és fél év mulva meccseket nyertem..
2010. júl. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Attól függ menyire vagy kitartó és ki az edződ...XD
2010. júl. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
szerintem meg túl korai...
2010. júl. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Gyenes Tamás Nűnű ***** válasza:
Remy Bonjasky 16 éves koráig focizott, és utána kezdett el muay-thai-t tanulni. Aztán meg K1 világbajnok lett.
2010. júl. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!