Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Manapság miért nézik le azt...

Manapság miért nézik le azt aki nem vesz sok százezerért csilivili országúti bicajt hanem régebbi gépet hajt?

Figyelt kérdés

Miguel Indurain acél bringával nyerte a tourt. Ő volt az utolsó acélbrongás. Neki érdekes mód jó volt. Nem hinném, hogy a sok százezres karbonon feszítő magyar amatőrök mind jobb formában lennének mint ő anno volt.


Magyarországon van kb 15-20 komoly kerékpáros, nekik rendben van.

De a többi csak azért veszi, hogy lássa mindenki, neki van annyi pénze bringára mint egy kisebb borsodi falu teljes évi bevétele.



2019. nov. 24. 09:35
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
86%

Ki nézi le?

Bírom ezeket az általánosító kérdéseket mert a kérdező ismer valakit aki őt lenézi vagy úgy gondolja, hogy lenézi.

Hidd el, a kutyát nem érdekli, hogy ki milyen régi vagy új kerékpárral közlekedik, max. 1-2 sznobot.

2019. nov. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Én, aki az öreg vastagvázas rozsdaboglya montin járom a 80km-eimet, nem nézlek le. Pedig aftermarket (másik montiról átlopott) dupla felni van rajta már, meg normál bringára való külső, meg kevésbé négykézlábas kormány, fém fékszerkezet, rozsdamentes bowdenek, csomagtartó kosárral és egy vénülő monoblokkos pedáltengely. 3 bar fölé fújva nagyon elkezd hiányozni egy-két fokozat róla, szóval lehet az lesz a kövi, hogy full hajtáscsere keskeny láncra váltással. Meggyőződésem, hogy túl sokat költök biciklire.
2019. nov. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
Jelenleg egy rózsaszín bianchi caurus az edzőbringám, a 90es évekből, full exage 500ex nem hogy nem nézik le, rengeteg dícséretet kapok és irigylik. Főleg mivel gyári tip top állapotban jutottam hozzà német lomiból szinte ingyen...
2019. nov. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
47%
Neked baj van a fejedben! Ha olyat akarsz, spórolj rá. Senkit nem fog érdekelni, hogy mivel tekersz.
2019. nov. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Nem kell spórolni rá. Most kp ra lazán vehetnék kettőt. De nem teszem mert megvan a józan ítélőképességem.
2019. nov. 24. 10:51
 6/32 A kérdező kommentje:

Nekem egy acél basso-m van. 8-as chorussal.


De sok hülye csak azt nézi, hogy egy bringa akkor menő ha olyan vastag a váz mint az alkarom. Az menő carbon. Az az isten.

2019. nov. 24. 10:55
 7/32 A kérdező kommentje:

"max. 1-2 sznobot"


Na a baj ott kezdődik, hogy az outisok között 10 ből max 1-2 aki nem sznob. A többi ultrasznob.

2019. nov. 24. 10:56
 8/32 anonim ***** válasza:
79%
Én inkább úgy látom téged zavar, hogy "régebbi gépet" hajtasz. Persze, tudom ingujjból vehetnél 10 újat is ha akarnál, csak a "józan ítélőképességed" miatt nem veszel. De azért ide írsz, hogy jajj bántanak téged te szegény, miközben valószínűleg max. a haverjaid között van egy vagy kettő, aki emiatt beszólogat, különben a kutyát nem érdekli. El nem tudom képzelni, hogy te boldogan tekersz miközben vadidegenek beszólogatnak neked, hogy milyen régi kerékpárod van...
2019. nov. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:

Oké. Menjél el egy amatőr versenyre egy régi bringával. Aztán meglátod te magad.


Amúgy igen lazán vehetnék. Küldjek screenshotot a netbankomról, értékpapír számlámról?

2019. nov. 24. 11:25
 10/32 anonim ***** válasza:
86%
Miért érdekelne engem bárkinek a netbankjának a screenshotja?? Vagy akárkit? Ez is csak azt bizonyítja, hogy komoly frusztráció van a háttérben. Miért zavar téged az, hogy valami vadidegen mit mond? Győzd le és nem fog egy szót se szólni a biciklidre. Gond megoldva.
2019. nov. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!