Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Felnőtt méretű biciklit hány...

Felnőtt méretű biciklit hány centi magas gyerek tud használni?

Figyelt kérdés

2021. márc. 16. 08:11
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
160 fölött
2021. márc. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Felnőtt méretű kerékpárból is sok méret van, típustól is függ. Ezt a kérdést így nem lehet megválaszolni.
2021. márc. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Óriási szórás van a bringák méretében.

Én 170 centi vagyok, de odaadtam a gyerkenek az egyik bringámat, ahogy 150 centi lett. Kapott egy rövid stucnit a bringa, alacsonyabbra került a nyereg és most tökéletes.

Vannak, akik 130 centis gyereket ráültetnek a 26"-os montira. Hülyeségnek tartom, mert nem tudja normálisan kezelni.

2021. márc. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
29es nagyméretű mtb-ben is van 15ös váz-az s--ses tehát ja kb 145-160asok már élvezhetik
2021. márc. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

természetesen ha 26os mtb-ről vázméretről van szó kisebb gyerek is átlépheti-lányeg a töke alatt kényelmesen elférjen tekeréskor és túl nyújtot lépések se legyenek éppen hogy spiccel elérem:mert a térdizület nyujtva is terhelődik rossz tartás-ami nem ajánlott h gyerekkorba így rögzüljön!

;))

2021. márc. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem (saját észrevétel)inkább kisebb legyen egy váz mérete azon lehet korigálni a nagyobb méret után már neccesebb...ígyvan ahogy előző is írta kis stucni:akár dh-s
2021. márc. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
gyerekkorban talán még nőivázassat is adhatsz az nem számít majd ha felnőttlesz fog érte ugatni;))
2021. márc. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!