Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » A Deák Ferenc híd (Csepeli-híd...

A Deák Ferenc híd (Csepeli-híd) kerékpárútja használható?

Figyelt kérdés
Tavaly akartam használni a hidat és Budafokról a Csepel-szigetre az M0-ás hídon (Deák Ferenc híd) mentem át, viszont a bicikliút nem volt teljes mértékben használható. A híd felújítása azóta is zajlik, de használható a bicikliút jelenleg?

2021. máj. 20. 17:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, használható! Már elég régóta - de "klassz" hullámos.... :(((

Én szinte hetente járok át.


[link]


Az útpályát javítják - a járda/kerékpárút sajnos marad ilyen.

2021. máj. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

folytatom... Megtaláltam a hivatalos közleményt is, hogy végig biztosítva lesz a kerékpáros és gyalogos forgalom:


[link]


"A forgalmi terelések teljes időszakában a kerékpáros és gyalogos forgalom fenntartása biztosított lesz."

2021. máj. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Amikor én mentem tavaly nyáron (én csak "túrázásra" használom), akkor még úgy volt, hogy középen volt kialakítva egy ideiglenes gyalogos-biciklis sáv. De akkor ezek szerint most már rendesen, a híd szélén lehet haladni.
2021. máj. 20. 17:32
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, már tavaly átadták!


Az elég rémes volt, amikor ott középen a "szervizjárdán" vezették át a bicajos forgalmat...

2021. máj. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen, használható. Múltkor (márciusban) mentünk át rajta, az egyik fele valóban tragikus volt, emlékszem, hogy ezért az egyik irányba a szembesávban mentem, hogy ne legyen annyira göröngyös. Bevált. Azt hiszem a külső (víz felől) fele volt rosszabb, mert Budafok felé is a Csepel felé vezető sávban mentem.
2021. máj. 23. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
És a Ráckevei Dunaág-hídon (M0)lévő bicikliút használható? Mert a merretekerjek.hu oldal szerint átvisz a híron egy bicikliút, viszont a Google Street View képein le van zárva az út, bár a képek nem maiak.
2021. máj. 23. 19:52
 7/10 anonim ***** válasza:
Az is nyitva van... felújították.
2021. máj. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! :)
2021. máj. 23. 22:04
 9/10 A kérdező kommentje:
Ma voltam a hídon, hát tényleg elég hepe-hupás. :D De legalább nem az út közepén kell már menni.
2021. máj. 28. 19:36
 10/10 anonim ***** válasza:
Sajnos ez már így is marad. A műszakiak megmagyarázták, hogy miért nem lehet rajta változtatni. :(((((
2021. máj. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!