Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Kb. hány kalóriát égetek el...

Kb. hány kalóriát égetek el 30 perc kerékpározással?

Figyelt kérdés
160cm vagyok és 55 kg.

2022. jún. 26. 01:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
10: volt benne szint is? Amit én írtam az #5-ben 50+-os N, 170 cm/58 kg.
2022. jún. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem igazán volt szint, minimális. (Budapest, munkába menet) de én 110kg férfi.
2022. jún. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Figyelj kedves kerdezo, a biciklizes a legjobb sport, mert nagyon fogyaszt!!! es szorakoztat, feltolt...

En napi rendszereseggel biciklizem 3 orat egyhuzamba es csak ebben a hobapban juniusbsn fogytam 6 kilot szinte zsirbol, olyan latvanyosan fogytam, hogy en is meglepodtem. Van hogy gyorsabb tempoban bicajozok, van hogy kozepes tempoban, vagy kozben tolom, mert elfaradtam... szoval csak biciklizz sokat es lesz eredmeny 👍 En imadok bicajozni, nekem ez nem kenyszer. 155cm es 65 kilo voltam juni elejen es most vagyok 59 kilo.... es ez mellett eszek mindent , nem koplalok... hajra biciklizesre fel 🚴🏻‍♀️🚴🏻‍♀️🚴🏻‍♀️🚴🏻‍♀️🚴🏻‍♀️

2022. jún. 30. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Bocsi ha nem a feltett kerdesedre valaszoltam. Sztem 30 perc alatt olyan 200 kaloriat egetsz el. De 3 ora alatt meg tobbet 🚴🏻‍♀️🚴🏻‍♀️
2022. jún. 30. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!