Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Kulacstartó beletört csavarját...

Kulacstartó beletört csavarját hogy lehetne kiszedni a vázcsőből?

Figyelt kérdés
Beletört a kulacstartó csavarja mikor szerettem volna kitekerni. Letört a feje, nincs kiálló rész aminél megfoghatnám.Fúrtam bele lyukat nagy nehezen, beletekertem egy fordított menetes csavarkihajtót. Szépen belefeszült, majd beletörött az is. Próbáltam újból fúrni, de annyira kemény a csavarkihajtó anyaga, hogy nem viszi a fémfúrószár. Mit javasolnátok? Feltételezem, hogy szervízben sem szivesen látnának ezzel a porblémával.

2022. aug. 5. 23:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezzel a problémával sehol nem látnak szívesen.

Kerit egy helyet ahol ponthegesztenek ...hátha és egy rudat ponthegesztess oda aztán tekerdki.

2022. aug. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, megoldottam. Egy brutál kemény fúrószárral újrafúrtam, majd tűreszelővel addig tágítottam a lyukat amíg szinte elfogyott a régi csavar anyaga. Utána kipiszkáltam a régi csavarmaradványokat, és még az eredeti menet is megmaradt. Kb. fél napos türelemjáték volt. Ellenségemnek sem kívánom.
2022. aug. 6. 18:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Gracsi!
2022. aug. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Csak egy tanács: A2 vagy A4 anyagminőségű korrózióálló csavarral pótold, és összerakásnál adj neki egy csepp zsírt. Így nem fog összerohadni.

A sima kadmiumozott 5.6 sokszor begyógyul.

2022. aug. 11. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!