Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Véleményeznétek az alábbi...

Véleményeznétek az alábbi kerékpárokat?

Figyelt kérdés

Újrakezdő vagyok.

Hetente 2-3x szeretnék 40-50 km-ert menni vele aszfaltos úton, viszonylag dombos vidéken. Fontos lenne a sebesség, viszont kényelmesebb kerékpárt szeretnék, mint az országúti mert a sport mellett a kényelem is számít. (hobbi lesz a fő cél).

Amennyiben nem javasoljátok a fitness kerékpárt a cross trekking kerékpárokat néztem még.


190 cm vagyok, szerintem L-es (58-as) méret a megfelelő nekem.Jól gondolom?


1.

[link]


2.

[link]


3.

[link]


Egyéb ajánlásokat hálásan köszönök! :)


2023. jún. 3. 20:07
 1/8 anonim ***** válasza:
300k-ért biztos nem vennék 15 kilós biciklit. Ezek nem igazi fitness kerékpárok. Az igazi fitness ugyanúgy 10 kilós (vagy kevesebb), mint egy országúti, országúti váltókkal van szerelve, csak egyenes a kormánya. Ezek inkább trekkingek, ami nyugdíjasoknak kirándulni kiváló, de ha kicsit is érdekel a sebesség, akkor felejtős. Főleg aminek még teleszkópja is van elöl... Az igazi fitness valahol a Cube Nulane, a Kellys Physio 50 és a Merida Speeder 200 környékén kezdődik.
2023. jún. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

nemtudom mi bajod a fitness kerékpárral, kb mint országúti, csak egyenes kormánya van.

fáj az ülés? akkor keresd ami seggedre való, vegyél zselés betétes kerékpárnadrágot.

2023. jún. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
1# amúgy jah, azok jó biciklik, amiket emlitett, 400 körül lehet kapni normálisat újonnan
2023. jún. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 TR75 ***** válasza:
100%

Én ezek közül az elsőt venném. Alivio+Acera váltó, hidraulikus tárcsafék. Centerlock. Semmi csicsa, csak a lényeg.

A másik kettő Tourney váltós, szerintem az szívás, ha sokszor váltasz. Teleszkóp fölösleges, ha nem földutazol-terepezel (amúgy sima földutakra is elmegy az egyszerű villa).

Nem tudom,jóllátom-e, hogy 55mm-es gumik vannak rajta, akkor ezzel simán lehet földúton csapatni.

Amúgy a Cube trekkingnek írja. Vagy citynek.

2023. jún. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Jah a Tourney-en nekem is kerekedett a szemem. Azért néhány éve ebben az árkategóriában elképzelhetetlen volt ilyen. Na mindegy, előre megyünk ami hátrafelé van.

A 55-os Big Apple gumi nagyon jó! Ne tévesszen meg a szélessége, alig van rajta minta. a megfelelő nyomásra fújva kis felületen éri csak fődet és nagyon jól gurul, emellett a ballonossága miatt kényelmes is! Én imádom a crossomon! A következő gumi is ilyen lesz.

1, 3, 2 nálam a sorrend ezek közül.

És igen, ezek a bicajok nem azok amit leírtál. Nem fitness, nem gyorsak. Kényelmen viszont van. E kettő nem nagyon van meg egy kerékpáron belül.

2023. jún. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szóval azt szeretnéd, hogy megmondják itt a zemberek, hogy egy 230ezres, egy 300ezres és egy 330ezres kerékpár közül melyik a legjobb?

Szerintem erre nem kell válaszolni.

Írod, hogy aszfalton használnád, tehát nincs szükséged teleszkópra.

Marad egy.

2023. jún. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jók ezek amire szeretnéd az egyes talán jobb választás.
2023. jún. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Halkan jegyzem meg, tegnap nézelődtem pont használt outikat és jófogáson találtam 100alatt deore felszereltségű, fénykép alapján alighasznált darabokat, de láttam 70ért full sora-t is…

Max dobsz rá egy egyenes kormányt… máris ott a fitneszed, ami ezekhez lépest fényévekre van.

2023. jún. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!