Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Ez a bringa megér 125 ezer...

Ez a bringa megér 125 ezer forintot? (Országúti)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Teljesen kezdő országútisként, edzéstervvel és edzővel vágnék bele az országútizásba. Ez a bringa megér 125 ezret, mi a véleményetek róla?

A segítő válaszokat előre is köszönöm:)


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


A fékről nincsen információm.



2023. szept. 3. 02:21
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha edzővel vágsz bele, akkor, ha már úgyis egy csomó pénzt ki fogsz neki fizetni, kérd az edződ tanácsát, és nézzetek együtt egy használtat.

Ha edző, akkor gondolom jobban ért hozzá nálad. látott már pár kerékpárt, így lényegesen kisebb az esélye, hogy mellényúl.

300.000 forintból már tudtok venni egy jó használt kerékpárt.

2023. szept. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Nagyon-nagyon hálás vagyok a sok segítségért. Egy utolsót linkelnék még, ha arra ránéznétek még akkor esküszöm többet nem küldök. Ezt megvenném holnap, amennyire én értek hozzá (kb. semennyire, ami a technikai részét illeti), ez megfelelő. Hosszabb távra is mennék vele, mint ahogy a trekkingel is. Nyilván a fokozatosság elvét betartva.

[link]

(60-as váz kell, 191 cm vagyok, és 86 kg ha ez számít valamit).

2023. szept. 3. 10:43
 13/19 A kérdező kommentje:
Talán ehhez a linkhez annyit, hogy a kormányt érdemes lehet kicserélni koskormányosra, vagy nem?
2023. szept. 3. 10:43
 14/19 A kérdező kommentje:
11-es: 300 ezer forintom nincsen most kerépárra, 220 a max. Az edzővel néhány alkalmat fogok eltölteni, majd az utolsó alkalommal edzéstervvel engedd utamra, és később megyek vissza hozzá majd szintén néhány alkalomra. Olyan nagyon komolyan nem tervezek országutizni, verseny például nincsen tervben, a lényeg, hogy szépen felépített edzésem legyen, ami jó lesz a hosszútávú utakra.
2023. szept. 3. 11:07
 15/19 anonim ***** válasza:
74%
12: a kormánycsere nem csak abból áll, hogy kicseréled a kormányt. Új fékváltókarok kellenek, új bowdenezés, legalább 100 ezer forintos mutatvány és akkor még a munkadíjat nem számoltam.
2023. szept. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Ertem. Tehat ha nem egyenes kormanyt szeretnek, akkor a linkelt kerekpar nem lesz megfelelo.

Egy ilyen orszagutin mekkora hatrany ez a fajta kormany amugy?

2023. szept. 3. 12:24
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem országúti. Az országúti attól országúti, hogy koskormány van rajta. Ez maximum fitnessnek jó, ami kiváló kiránduló gép, de ezzel pont a lényege veszik el az országútizásnak.
2023. szept. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a kormány sem olcsó, a fékváltókar meg egy kisebb vagyon még használtan is. Olyat még ne vegyél ami full alu, legalább a villa legyen karbon különben hosszabb távokon fájni fog.
2023. szept. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat:)
2023. szept. 3. 13:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!