Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Hogyan kell beállítani bringás...

Hogyan kell beállítani bringás sisakon a racsnis hevedert?

Figyelt kérdés

Ostobán hangzik, mi? De hát eddig nem volt ilyenem. Vettem egy Bottari gyártotta sisakot.

A racsnis rész nem csatlakozik a sisakhoz. Pontosan bele tudom illeszteni, de csak néhány öntapadós csík van rajta. Annyi elég, ha beillesztem, és belesimogatom, hogy a ragasztócsík oda tapadjon? Amikor meghúzom, nem fog elvállni?


márc. 29. 16:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Erröl van képed mert nehezen tudom elképzelni.
márc. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen, ezeket készítettem

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

márc. 30. 07:25
 3/6 anonim ***** válasza:
A racsnis rész nálam fixen bele van fogatva a sisak szerkezetébe. Ha tépőzáras cucc tartja, akkor egy balesetnél hogy marad a fejeden?
márc. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem is tépőzár az, hanem csak vékonyka kétoldalas ragasztó.

A fejemről nem esik le, mert az állam alatt megfogja a pánt, csek ez a racsnis cucc van teljesen külön. Nélküle is elvagyok, csak nem tudom, mivolt az elképzelés a tervező részéről.

Használati utasítás ugyan nem csinálni neked beléd kicsi kínai örülni stb., hanem normális magyar mondatok, csak semmire nem jó.

márc. 30. 14:04
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ennek a sisakban rögzítve kéne lenni. Szerintem küldd/vidd vissza, ha van lehetőséged! Ne neked kelljen már öaszeszerelni a sisakot a gyártó helyett!

Azt javaslom, hogy ne vegyél ilyen gagyi cuccokat, amikor a biztonságodról van szó.

márc. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is vidd vissza,ennek nagyon nem így kellene lennie.
márc. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!