Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Bergsteiger márka vélemény?

Bergsteiger márka vélemény?

Figyelt kérdés
Üdv! Bergsteiger Kodiak típusú biciklin gondolkozom. Mennyire jó márka, valakinek valami tapasztalata van-e esetleg?

ápr. 3. 11:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Németeknél a Lidl-ben árulják. Ezzel mindent elmondtam róla, pont olyan, mint nálunk a teszkós biciklik. Boltba, kocsmába járni jó, másra nem alkalmas.
ápr. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Plázásboltokból a Dechatlon Intersport árul minőségit .
ápr. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 MGéza ***** válasza:
80%
Az árakat elnézve, ez a márka Németország Kolikenje. :) Magyarán olcsó, kommersz, kínai alsó polcos alkatrészekből összecsapott valami.
ápr. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
60%

Tulajdonképpen még "bótbajárósnak" sem jó ez a kategória (mindegy hogy magyar vagy német vagy akármi) mert annak az lenne a lényege hogy bármikor rápattansz és a-ból b-be elvisz,megbízható.

Az ilyen ipari hulladékok bármikor megnyekkenhetnek,tehát tényleg semmire sem jók

ápr. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 MGéza ***** válasza:
61%

[link]

Inkább itt nézelődj, ha Németországban laksz. 300-400 euros összegért már tényleg kerékpárt kapsz, nem valami kerékpárnak látszó ipari hulladékot. Nem lesz új, de jobb lesz, hidd el.

ápr. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 MGéza ***** válasza:
61%

Például ez is 300 eur, de aminőség még sok évesen is összehasonlíthatatlan:

[link]

ápr. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor felejtős. Igazából magyarba láttam egyet használtan, azért kérdeztem de akkor elengedem :) veszek valami bitwin vagy hasonló kategóriájú biciklit. 100 ezreket nem szeretnék egy biciklire kiadni :)
ápr. 3. 17:11
 8/12 MGéza ***** válasza:
61%

"100 ezreket nem szeretnék egy biciklire kiadni :)"

Pedig 200-300knál kezdődik az olyan kerékpár, amire már azt lehet mondani, hogy megéri megvenni. Alatta újonnan marad a Tourney tz, alsó kategóriás acél vagy alu váz. Mire kell? Nézelődj használt piacon, ha csak 100k körüli összeget szánsz rá, úgy jobban jársz. Szép új festés meg garancia persze nem lesz.

ápr. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha használtat nem akarsz és tényleg nagyon olcsón kell akkor valóban marad a Btwin vagy az intersportos bicók(Genesis azthiszem,nekem volt egy régebben és semmi gond nem volt vele).
ápr. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Használtan nézegetem, mint írtam is, hogy ezt is használtan néztem. Nem vagyok versenyző sem semmi. Kell egy használható bicikli amivel tudok menni földúton is . Azért írtam a btwin bicikliket , hogy maradok annál használtan 60 ezer Ft. Mindent tud amit egy biciklinek tudnia kell. Csak megláttam ezt a típust is azért kérdeztem. Nincs az az isten hogy én 200-300 ezret kiadjak egy bicikliért. :)

Ha a Csepel biciklim elmenne a földúton is , homokosabb területen, nem is érdekelne más.

ápr. 4. 10:39
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!