Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen kerékpárt ajánlotok...

Milyen kerékpárt ajánlotok 250-300 ezer forintig?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


26 éves Férfi vagyok, és szeretnék elkezdeni újból kerékpározni. Javarészt városban használnám, az otthonom és munkahelyem közötti ingázásra, de olykor elmennénk hosszabbtávú tekerésekre is.

Korábban egy X-Fact Hervisben vásárolt 100 ezres bringám volt, de nagyon gyenge volt a minősége és folyamatosan szervízben járt így megváltam tőle.


Mindenképp olyat szeretnék, ami jó minőségű, megbízható, évekig tudom használni a megfelelő karbantartások/szervízek mellett.


Mivel nem értek hozzá, így külsőre az alábbi kerékpár nyerte el a tetszésem:


[link]


Előre is köszönöm a segítségeteket!



ápr. 21. 14:26
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha már egy biciglit is folyamatosan szervizbe kell vinni, akkor mi a helyzet a mai autókkal? 😁 Amúgy több mint tíz éve nem bringázok. De tuti vennék valamit egy használt németesbe.
ápr. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Egy Cube kerékpár nem lehet rossz. De biztosan mountain bike-ra van szükséged?? Terepen fogod használni? Ha nagyrészt aszfalton közlekedsz, a monti a legrosszabb választás (sosem értem, miért akar mindenki montit). Egy trekking, fitness vagy gravel bringával szerintem jobban járnál.
ápr. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Akkor tudnál nekem a megadott árban ajánlani városi kerékpárt? Minden évszakban használnám, terepen pedig egyáltalán nem. Kizárólag aszfalt, kerékpárút, járda.


Köszönöm!

ápr. 21. 16:48
 4/7 anonim ***** válasza:
68%
Városba ne montit vegyél, hosszabb utakra meg pláne. A monti hegyekbe való meg erdei utakra. Vegyél egy fitness-t, mint a Merida Speeder vagy a Giant Escape.
ápr. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Teljesen jó fol
ápr. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

eg ezekre a rossz utakra.

Árban értékben tökéletes.

ápr. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 MolotovPunk ***** válasza:
Magyar utak állapotát tekintve nem biztos, hogy rossz választás egy MTB kerékpár! Én is MTB-t használok nemcsak erdőn és mezőn, hanem rossz kátyús aszfaltos úton is, amiből Magyarországon bőven van.
ápr. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!