Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Benzinkutakon kívül hol kapok...

Benzinkutakon kívül hol kapok ingyen levegőt a gumiba?

Figyelt kérdés

máj. 13. 13:32
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Esetleg autómosónál. De egy szivargyújtós kompresszor nem nagy dolog, elfér az autóban és nem is túl drága.
máj. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

1. kijelölt kerékpárutak mellett sok helyen van "szervizállomás", mondjuk itt pumpélni nem, kompresszor nincs, de nekem volt már, hogy életmentőnek bizonyult.

2. kerékpáros büfék, beülős helyek stb. sokszor biztosítanak ilyen lehetőséget.

máj. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
36%
Mi a mol kúton szoktuk felfújni a kereket.
máj. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bármelyik bringaszervizben ingyen felfújják a gumijaid.
máj. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
1-es voltam, bocs, most nézem, hogy kerékpárba kell! Pumpából. Egy mini pumpa szinte semmi helyet nem foglal el, súlya sincs, ha 1-2km-nél messzebb megyek mindig viszem.
máj. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Kézi kompresszor a legjobb
máj. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
11%
Sehol sincs ingyen, valaki kifizeti a számlát. A benzinkúton az, aki tankol, tehát az autósok.
máj. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
70%

Nem tudom miért pontoztátok le a 7-est, tök igaza van. Azt a kompresszort be kell szerezni, karbantartani kell és áramnal ellátni. Nincs ingyen. Örülni kell neki hogy a kerékpárok fújásáért még nem szólnak. Romániában például a kerékpárostól kérnek pénzt a kúton a fújásért.

De tényleg az a legegyszerűbb kérdező ha veszel egy mini pumpát. Én is jártam sokáig a benzinkútra, de amikor pont a másik irányba kéne menni de előtte még 1,5 a kútig meg vissza... áhhh. Sokkal egyszerűbb egy kis pumpa a táskába.

máj. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!