Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » A biciklisek nem érzik,...

A biciklisek nem érzik, mekkora bunkóság menet közben bömböltetni a zenét?

Figyelt kérdés
Miért gondoljátok, hogy az egész balatonpart ezt akarja hallani? Én is szoktam biciklizni, csöndben vagy fülhallgatóval. Ugyanez vonatkozik az autósokra, akik direkt letekerik az ablakot, hogy az egész város hallja milyen rossz az ízlésük.

máj. 20. 15:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
De,a legtöbb érzi,ezért nem csináljuk. Szerinted a hangoskodó bunkók el fogják ezt olvasni? Vagy szerinted ér valamit ha szólnak bekik hogy kuss legyen? A buta emberekkel nem lehet mit csinálni
máj. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor egy félhangos "dik a mozgóbúcsú" segíthet a cimborának kilátni a világából kicsit.
máj. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
És a motorkipufogót b.sztatók? A keréknyikorogtatók? Az idióta CVT váltós robogók, buszok?
máj. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Kerékpározás közben sehogy ne hallgass zenét, cigányhifivel bunkóság, ebben egyetértünk, fülessel meg veszélyes.
máj. 21. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem általános!

Autóval és biciklivel is zavar, ha nem hallom körülöttem a környezetemet. Így se bömböltetni, de még fülhallgatót használni se szoktam közben.

máj. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én is utálom, de ne általánosíts. Szerencsére cska nagyon kevás ilyen hülye van.
máj. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Aki siket az se hallja a környezetét, viszont neki nem vonja el a figyelmét az ordító külső behatás és akinek jogsija is van, az eleve úgy szerezte.
máj. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ők nem biciklisek, csak éppen bicikliznek.
máj. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Jó hát drága a gázolaj, nem lehet csak úgy ötliterszámra veszegetni.
máj. 22. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!