Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Bicikliben mi számít jó márkának?

Bicikliben mi számít jó márkának?

Figyelt kérdés
2011. júl. 14. 18:08
 1/8 mééééz válasza:
pl.Merida
2011. júl. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Milyen bicikli?
2011. júl. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
merida magellan gepida cube de ez attól függ h milyen keróba pl monti bmx városi vagy verseny keró
2011. júl. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Vadmeggy ***** válasza:
Nem a márka számít, hanem a felszereltség!!!
2011. júl. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 WBTBWB ***** válasza:
Nem mindegy, mire kell. Országúti: Kuota, Bianchi, Merckx, stb. Triatlon/időfutam: Corratec, Ceepo, Orbea, stb. MTB: Fuji, Kona, Merida. Ezek az úgymond szakáganként "nagynevű" gyártók. De egyébként tök8 melyiket veszed az azonos tudású/felszereltségű bringák közül, amelyik drágább, ott csak a nevet fizeted meg.
2011. júl. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, amit te "jó márka" iránt érdeklődsz, az negyjából, egy vasdarab, tehát a váz. Nem a "márka" számít, hanem a felszereltség. Úgymond a nagynevű gyártók MTB: KTm, Merida, Cube, Specialized, Focus(mert nekem ilyen van:)..(de még1x, ezek csak a vázak márkái, itt a nevet kell megfizetni. országúti:BIANCHI, Look, Focus, Merida, Specialized, TREK...
2011. júl. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
nekem már 2 éve van egy "marsstar"nevezetű bringám nagyon jó kis gép sosem hagyott cserben csatolok képet [link]
2011. júl. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Hello!


Le kéne írnod mire szeretnéd használni mert így senki se tud segíteni.

2011. aug. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!