Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen használható kerékpárok...

Milyen használható kerékpárok vannak 50. 000Ft környékén?

Figyelt kérdés
2011. aug. 6. 16:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Az attól is függ h mire szeretnéd használni... Nem mindegy hogy hegyeket akarsz megmászni vele, a betondzsungelben akarsz ugrálni, vagy csak melóba járni kell...
2011. aug. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
vannak kereskedők/szervízesek, akik télen szoktak menni Ausztriába lomizni és elég jó bringákat szednek össze, amiken az apró hibákat kijavítva elég király végeredményt hoznak össze. Szerintem azokat érdemes megnézni, mert erősen áron alul juthatsz hozzá, míg egy apróhirdetős magánszemély inkább hajlamos áron felül hirdetni a gépét a személyes kötődés miatt. Ezeknél a lomisoknál lehet "rendelést" is leadni, hogy milyen márka, stb érdekelne, ha találnának.
2011. aug. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
én egy hauser grizzly-t vettem 50ért a multkor ... nekem tökéletes..21 sebesség ,duplafalu felnik,első teló +elég jól össze van téve
2011. aug. 8. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Jól használhatók , ugyanis az én biciklimet 40 000 ezerért vettük és jól bírja már 3 éve
2011. aug. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
www.bicaj.hu
2011. aug. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!