Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Budapest-Pécs túrát csinált...

Budapest-Pécs túrát csinált már valaki? milyen útvonal ajánlot Dunántúlon?

Figyelt kérdés
terep nehézsége nem gond, csak lehetőleg kevésbé forgalmas szakasz kéne.
2011. aug. 12. 15:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Google: Magyarországi Hadi térképek. ;)

AM mondanám, csak nekem nincs meg, apumnak volt, de már nincs meg a térkép :S

2011. aug. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én voltam, még júniusban, itt elolvashatod:


[link]

[link]


Azért arra számíts, hogy az a 900 m szint az odaút szintrajzában, az nem vicc, az tényleg durva. Szerintem leginkább az extra szint miatt tartott odafelé 4 órával tovább az út, mint vissza.

2011. aug. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi :) mi is erre az útvonalra gondoltunk; csakhát nem úgy van, h a 6-os úton tilos bringázni?
2011. aug. 15. 22:01
 4/5 anonim ***** válasza:

Úgy van, hogy tilos, de ott a legjobb menni, mert ott a legkisebb a forgalom, legjobb a burkolat, legszélesebb az út és az a legrövidebb (legalábbis így volt, mikor én mentem rajta). Ha nem akarsz tilosban menni, akkor lemehetsz a Csepel-szigeten Lórévig, ott átkompolsz, utána Adony-Felsőcikolapuszta-Szabadegyháza-Sárosd-Sárkeresztúr, majd a 63-as úton Cecéig, és onnét ugyanaz.


Mehetsz az 51-esen is Dunaföldvárig, ott van híd, és akkor a 61-es úton tovább ugyanúgy, de szerintem jobb a 6-os, mivel az 51-es út bár legális, de keskenyebb és forgalmasabb.


Egyébként a 66-os út egy részén is van korlátozás (Mánfa után, ha jól emlékszem), talán reggel 6-tól 9-ig meg délután 5-től 8-ig tilos rajta biciklizni, de azt is elkerülheted Orfű felé (arra mintha a hegy is kisebb lenne).

2011. aug. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mégegyszer! :)
2011. aug. 16. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!