Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Létezik motoros, elektromos,...

Létezik motoros, elektromos, akkumulátoros vagy ilyesmi pumpa kerékpárokhoz?

Figyelt kérdés
2011. nov. 25. 15:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Igen.
2011. nov. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Igen. De ha lusta vagy pumpálni akkor patronosat vegyél.
2011. nov. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Milyen néven keressem(elektromos?, akkumulátoros?, motoros?)? Hol lehet kapni? Milyen márkájúak vannak?
2011. nov. 26. 06:50
 4/14 anonim ***** válasza:

Miért és hol akarsz használni ilyet?

Ha magaddal akarod vinni, akkor egy patron a jó megoldás. Ha otthonra, akkor műhelypumpa. (Patront csak néha, versenyeken használok.)

2011. nov. 27. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
otthonra kellene
2011. nov. 27. 06:57
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem értem mért kéne neked elektromos pumpa... egy jó műhely pumpával pár nyomás és már kemény is a kerék...Én elektromosat csak egyszer láttam, de az is szivargyújtóról működött a kocsiban.
2011. nov. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Oké, és milyen bringához? Mert egy országútiba kevés levegő kell, de az nagy nyomáson, egy montiba több, de nem kell akkora nyomás. Ha nem jó kompresszort választasz, csak szenvedni fogsz vele.


Egyébként mióta rendes műhelypumpám van, eszembe se jut a kompresszor. Ezzel csak három nyomás, és már jó is. Mondjuk kb. 10k-ba került, ha jól tudom, de láttam belőle több éves, boltban használt példányt is.

2011. nov. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Édesapámnak kellene. Megunta a pumpálgatást, ezért keres elektromosat. De ha a műhelypumpával is könnyű pumpálni, akkor szerintem jó lesz neki.
2011. nov. 29. 19:05
 9/14 A kérdező kommentje:
Ja, eddig egy teljesen gagyi pumpája volt. A kerékpárt egyébként arra használja, hogy azzal jár dolgozni. Egy B'twin7 márkájú bicaja van.
2011. nov. 29. 19:13
 10/14 anonim ***** válasza:
Milyen pumpálgatást? Ha nem latex belsőt használ, akkor havonta 1x kell fújnia.
2011. nov. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!