Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Biciklizés formálja a popsit...

Biciklizés formálja a popsit ill a vádlit?

Figyelt kérdés
2011. dec. 30. 21:27
1 2
 11/15 anonim válasza:

MOYO válasza:


A tekerés technikája, az ülés magasság helyes beállítása nagyon fontos. És ha erősíteni, formálni akarsz, nem fogyni, akkor nem gyorsan kell tekerni, hanem nehezen. Állítsd nehezebb fokozatra, de úgy, hogy azért tudd tekerni rendesen. Tekerni pedig a lábközéppel kell, lábújjaid és a talpad közötti rész.

2012. jan. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

A szobabiciklis 30 km/h nem 30 km/h a valóságban. Jó esetben 22 lesz.

Tekerni pedig nem a talp közepével kell. Nézzetek meg egy bringás cipőt! A stopli helye megadja a helyes választ.

2012. jan. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 z o l i ***** válasza:

Jól mondja MOYO. Valószínű azért nem érzed vádliban a változást mert csak taposol, s nem húzol (hagyományos - u.n. taposó - pedállal szemben a patent pedállal húzni is tudsz). Hegymenetben, patent pedállal tudod jobban munkára bírni a vádlit, de combra, fenékre is igen kedvezően hat.

A - hosszan tartó - síkmenet állóképesség növelésre tökéletes.

2012. jan. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nekem pedig az a tapasztalatom, hogy minél magasabb a nyereg, annál többet használom a vádlimat és annál kevesebbet a combomat. (Rendes biciklin, nem szobabiciklin.) Mivel én a magas nyerget szeretem, a vádlim kifejezetten izmos is lett. Egyébként hétköznaponként kb. 2x30 percet biciklizem egyetemre járás címén; városban, de sok az országút jellegű szakasz, ahol nincsenek lámpák meg ilyesmi.
2012. jan. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Hogyne formálná! :) Én is imádok bringázni, több 1000km-en túl vagyok már és az én fenekem is formás, mint egy futball labda :D (23F) Apropó, tessék a hátat bemelegíteni tekerés előtt alaposan, mert a mountain bikeon a testtartás nem egyenes, ez pedig a csípőt és a gerincet terheli. Sérvet kerülendő!
2012. jan. 5. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!