Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen márkájú kerékpár...

Milyen márkájú kerékpár kompjútert használtok?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik márka a legmegbízhatóbb?
2012. ápr. 7. 15:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Én egy sigma 500 -at és egy Longus-t használok. A sigma megbízható, a másik is jónak tűnik de azt nemrég vettem.
2012. ápr. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én a Cateye-t ajánlom.
2012. ápr. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Alex Fly ***** válasza:
31%

Legmegbízhatóbb? Szerintem ilyen nincs. Mindenki másra esküszik...

Nekem megfelel a lidligazdaságos Crivit is; teszi a dolgát, ha bedöglik akkor meg kihajítom, nem egy nagy kiadás...

Ha meg kiadásokba akarnám magam verni, akkor Garmin... :)

2012. ápr. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tavaly valamikor tavaszal vásároltam egy VDO A8 (vezetékes) kerékpár kompjútert. Sokan dicsérték, - én csalódtam benne. Valahol kontakt hibás volt, menet közben magátol lenulázott mindent, tettem bele másik új elemet az elem érintkezőket kissé meghajlítottam, hogy jobban hozzá érjenek az elemhez és meg is pucolgatam hátha van rajta vallami szenyeződés, de nem segítet. Együtt vettük a haveral (én ajánlotam neki mivel dicsérték) az övé is tönkrement pedig vigyázott rá. Régebben Cateye-ét (velo 5 ) használtam azzal meg voltam elégedve de 4 év után eladtam a kerékpárral (miyata) együtt. Azóta is bánom!
2012. ápr. 8. 15:57
 5/9 anonim ***** válasza:
Cateye és Sigma. Arra figyelj, hogy ha vezeteéknélkülit szeretnél a Sigma újabb típusait keresd amik STS jelátvitellel készülnek. A régieket bezavarja minden. Nekem egy Sigma BC 2209 MHR van, etalon. Persze nem itthon vettem aranyárban.
2012. ápr. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem most Velomann van, ami olcsóbb, mint a Sigma, de teljesen meg vagyok vele elégedve. Ez is digitális jelátvitelű, tud magasságot, emelkedést. VOlt nekem is pár lidlis..kellys is, de mindegyik bedöglött.
2012. ápr. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
igazábol én csak a vezetékesben bízom. Cateye-ét szeretnék - alaptipust csak az a gond ,hogy ezeknél elemcsere után nem lehet beirni a megtett ösz kilométert (odo)
2012. ápr. 9. 14:18
 8/9 anonim ***** válasza:
teszkósat :D
2012. ápr. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

És akkor mi van, ha teszkósat használok, gyépések...

Válaszokat lesz_rom :D

2012. ápr. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!