Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Gáz két egyforma kerékpár a...

Gáz két egyforma kerékpár a családban?

Figyelt kérdés
A feleségem is ugyan azt a Meridát akarja mint én.A baj az,hogy csak egy színben van.

2012. máj. 6. 07:39
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
Nem gáz,azt kell megvenni ami tetszik neki és méretben is megfelel.
2012. máj. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem pont az a jó, ha egyforma. Szerintem vegyetek egyforma nadrágot és mezt is és akkor legalább az jól fog kinézni ;)
2012. máj. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Az a gáz, hogy Merida. :-)

Add oda neki a tiédet és magadnak vegyél egy jobb bringát!

2012. máj. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még praktikus is, ha egyforma. Biztosan ugyanolyan szerszám kell hozzá, ugyanolyan pótalkatrész... Az meg hülyeség, hogy bármilyen márka is ciki lenne. Szerintem az a ciki, amikor valaki vesz egy 200 ezres bringát, aztán évente 3x használja. Zavarni persze nem zavar, az ő baja, de magamban nagyon viccesnek találom az iylet :)
2012. máj. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 claidheamohmor ***** válasza:

Utolsónál a pont! :)

Amúgy neked gáz, vagy a feleségednek...? Ez a "neki ugyanolyan van, mint nekem", ez inkább olyan női probléma, nem? :P

Logisztikai szempontból viszont előnyös. (Esetleg a vázméretre kell figyelni, ha az asszony jóval kisebb, mint te. Ha nem sokkal, akkor egy rövidebb stucni, alacsonyabb nyereg elég.)

Nekem szimpatikus, amikor pár ugyanolyan biciklivel teker (és akkor a biciklijük is egy "pár")

2012. máj. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 claidheamohmor ***** válasza:
*jav: EGY pár ugyanolyan biciklivel, stb.
2012. máj. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
hát a merida nemgaz!! nemtom kiírta de szerintem nincs igaza! a merida egy jól összerakott megbíízható tartós kerékpár
2012. máj. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Letartóztanak és 2 év letöltendőre ítélnek családon belüli kerékpárazonosság vádjával!

Egyébként haverom is olyat vett mint ami nekem van és még senki nem nevetett ki (egyszer azt hitték hogy testvérek vagyunk).

2012. máj. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményeteket sokat segített.Egyébként nekem volt gáz,de már megnyugodtam.
2012. máj. 9. 17:14
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként arra még nem gondoltál, hogy a profi sportcsapatoknak teljesen ugyan olyan a kerékpárjuk, a ruházatuk, a szemüvegjük, a sisakjuk, a cipőjük? Szerinted véletlen? NEM! Azért van, hogy tudják, hogy egy csapatba tartoznak.
2012. máj. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!