Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Túrázni járó biciklisek!...

Túrázni járó biciklisek! Kerékpárra szerelhető táska ügyben van ötletetek?

Figyelt kérdés
Van egy 2 éves gyerkőcöm és ő is jön velünk mindig,de egyre több cucc kell...apa bicója már megtelt táskával.Az enyémen elöl kosár van ,hátul meg ugye gyerekülés.Van valamilyen tbiciklis táska ötletetek,amit fel tudnék még szerelni valahova?Hátizsák kilőve,mert a gyere nem viseli el ha rajtam van:(

2012. jún. 19. 14:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Vaztaska es nyeregtaska (az csak nem fogja zavarni) tarolokapacitasa a 2-nek kb:3-4 liter
2012. jún. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Szia köszönöm!

Metennéd hogy linkelsz?

2012. jún. 19. 15:10
 3/9 anonim ***** válasza:

Szívesen!

[link]

2012. jún. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

a bicaj vázára, a lábad közé-alá is lehet venni egy háromszög alakú táskát, de ezek elég kicsik és keskenyek, mivel nem szabad, hogy beakadjon a lábad tekerés közben

nem tudom mekkora a gyerek, de vannak ülések, amiket a előre, kormányhoz lehet rögzíteni és akkor hátra már mehet is egy jó kis kétoldalas táska...ha nem zavar a kormányzásban a gyerkőc, akkor szerintem oké

meg egyszer tekerés közben láttam egy párt, akik úgy mentek vagy jöttek, hogy az első villára is volt rögzítve, mindkét oldalra egy-egy táska...mondjuk ez hülyeség, mert így nem lehet egyensúlyozni szerintem

2012. jún. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha esetleg nem talalnad meg:

Nyeregtaska:

[link]

Vaztaska:

[link]

2012. jún. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm!

2 éves,szóval már nagy,volt ilyen elöl ülős témánk,de azzal szórakozott,hogy rángatja a kormányt,mert 10 percenként kellett megállni muslicát bányászni a szeméből.

Megnézem majd,hogy mekkorák ezek a nyeregtáskák,és hogy befér e a kis lába elé...

2012. jún. 19. 16:14
 7/9 Alex Fly ***** válasza:

akkor az első kerék marad...

Szerintem a megoldás a 'low rider'. Esetleg ha van hátul csomagtarto, akkor lehet venni hozzá hosszabbítót és elméletileg gyereküléssel együtt is lehet túratáskát használni. Pl. az ebike is forgalmaz ilyet (mobillal írnk, ezért nem tudok linket adni).

2012. jún. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

[link]

érdemes elolvasni :)

2012. jún. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm!!!Mindent átböngésztem :)

És arra jutottunk a férjemmel,hogy a legjobb lesz a csomagtartó hosszabító,és akkor együtt tudom használni a gyerekülést és még egy túratáska is felfér!!!!

Nagyon köszi még egyszer...rengeteget segítettetek! :)

2012. jún. 20. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!