Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mi a véleményetek Lance...

Mi a véleményetek Lance Armstrongról?

Figyelt kérdés

2012. nov. 2. 05:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha igaz, hogy ez az amerikai professzionális országúti kerékpárversenyző doppingolt hosszú éveken át, és csak ő egyedüliként (!!!), akkor elgondolkodom rajta.


Ha a hétszeres Tour de France-győzelme így sikerült, és egyedüli volt aki doppingolt, akkor elgondolkodom rajta.

2012. nov. 2. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Takumi ***** válasza:
100%
Nagyon egyszerű, mindenki doppingol csak van aki nem bukik le. De a kitartást el kell ismerni.
2012. nov. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem ő volt az egyedüli aki doppingolt. Igaz, hogy sokat letett az asztalra és lehet, hogy dopping nélkül is nagyon szép teljesítményeket ért volna el, de szerintem ronda dolog azoknak az embereknek hazudni, akik hosszú éveken át példaképüknek tekintették és felnéztek rá.
2012. nov. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
A tour de france ot nem lehet dopping nélkul letekerni ... marmint ilyen tempoban ahogy ezek csinaljak ...
2012. nov. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Seriallkillah válasza:
Szerintem meg nagyszám hogy sikerült megnyernie ezt a 7 tour de france-t mert a dopping-osok közül ő volt a legjobb. Ha mindenki doppingolt akkor egyenlő feltételek mellett indultak szóval nem volt előnye a dologban. A dopping is csak úgy ér valamit ha küzdesz is mellette. Én elítélem a WADA-t hogy ilyen lejárató kampányt indítottak ellene így 10 év után. Ha eddig nem voltak képesek felfedezni akkor az az ő hibájuk és nem Armstrong-é.
2012. nov. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!