Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Hosszútávó trekking bicajtúráz...

Hosszútávó trekking bicajtúrázáshoz milyen megbízható márkát ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Hosszú távra keresek megbízható, strapabíró trekking bicajt, szerintetek melyek azok a márkák amik szóba jöhetnek és mik azok a gagyik-nem (túl) megbíható márkák amik leginkább szerintetek szóba sem jöhet?

2012. nov. 22. 21:40
 1/7 anonim ***** válasza:

hipermarket, és barkácsbolt bringák kilőve, hulladék mind

egy jól felszerelt KTM elég jó választás

pl: [link]

de itt van jópár vélemény sok bringáról, érdemes szétnézni, használtat szintén itt, vagy a bikemag.hu apróban

2012. nov. 23. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Üdv! Én is egy KTM Life One-Road között vaciláltam, néztem neten, viszont egy bringaboltban, mutattak Gepida gépeket, és rákérdeztem a KTM-re, hogy esetleg tartanak-e. A válasz az volt, hogy "Nem, mert a KTM-et kínaiak csinálják, a Gepidát meg magyarok."

Ez így helytálló, és egy Gepidával jobban jrnék mint eggy KTM-el? muatattak pár bicajt, tényleg elég jónak tűntek..

2012. nov. 23. 10:16
 3/7 A kérdező kommentje:

Amúgy a testbike oldalát ismerem, csakh

t ahány ember annyi vélemény ugyanarról a bringáról, ugye minden embernél más a nézőpont... pontosan ezért is tettem fel a kérdést hogy melyek azok a márkák, amikről alapjáraton jó a véleménye mindenkinek... mondjuk a KTM-ről még nem hallottam rosszat, csak multkor fikázta le a boltban az eldó...

2012. nov. 23. 10:19
 4/7 anonim ***** válasza:

persze, hogy fikázza az eladó, mivel ő Gepidát árul nem KTM-et :o))

elég átlátszó, de ez van

ilyen egyoldalú "véleményre" nem érdemes adni...


az meg, hogy hol "csinálják" teljesen mindegy, mert nem itt gyárják egyikhez sem az alkatrészelet, csupán összeszerelésről beszélünk


nem mondom, hogy a Gepida roszabb, tehát azzal sem jársz rosszul, de a KTM az igazán megbízható hosszú távon

2012. nov. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Rendben, korrekt amit mondasz, hogy fikázza a ktm-et ha gepidát árul... :D

Azt hiszem akkor maradok az eredeti tervnél és a KTM Life One-Road közül lesz valamelyik, bár az a Joy amit linkeltél sem tűnik rossznak....

Köszönöm a segítséget!

2012. nov. 23. 12:22
 6/7 anonim válasza:
Schwinn Csepelt NE vegyél!
2012. nov. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem akartam, de amúgy miért? rossz tapasztalat..?
2012. nov. 25. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!