Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Szerintetek a schwinn csepel...

Szerintetek a schwinn csepel magnum mennyire jó?

Figyelt kérdés
2013. márc. 16. 11:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

sajnos a csepeleknek nem valami jó a minősége, ez látszik az árán is

jobban jársz ha veszel egy jobb használtat, és azt felújítod, kb ennyiből meg lesz ha okosan csinálod, és sokkal jobb a végeredmény minőségben, és tartósságban

2013. márc. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
ellent kell mondanom az előttem szólóval a csepelek igen is nagyon jó minőségűek, hiszen a 60 as évek óta is futnak csepelek 0 problémával... annyi az egész, hogy a csepel magnum mellesleg nekem is van egy, hiába néz ki nagyon vagányan, az csak arra való, hogy könnyű terepen eljuttasson a pontból b be... ha nem ugrabugrálsz vele sokat, persze azért út széléről járdára bunnyzás belefér, akkor hosszú éveken át nagyon jó szolgálatot fog tenni. Az összrugós vacakokat leszámítva minden csepelről elmondható, hogy ár érték arányban tökéletes.
2013. márc. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
a csepelek szerintem is angyon jók még első osztlyban kaptam egy biciklit ami szintén csepel és msot hetedikes vagyok csak már kezd kicsi lenni de azon kívül semmi gondja nincs,persze fékpofák lánc meg ilyenek kopnak rajta de az mindegyik biciklin
2013. márc. 16. 18:34
 4/13 anonim ***** válasza:

sajnos álomvilágban éltek :o)

ti a régi csepelekről áradoztok (ami jogos mert azok valóban jók voltak), miközben egy mairól beszélgetünk

a mai gépeik silány minőségűek, és drágák is hozzá képest

ismerősöm gyakorlatilag széthajtotta a csepel trekkinget aszfalton, pedig az nem nagyon gyűri a gépet egy montihoz képest, pedig drágább volt, mint ez

de térjünk vissza erre a "szuper" gépre, meg tudod mondani milyen felni van a kerekekbe építve? keresgess egy darabig, nem fogod megtalálni...és még sok mást sem

műanyag pedál, silány kenda gumik, stb

de jobb ha magad tapasztalod meg, vegyél egyet (mert amit leírtál abból látszik, hogy te ilyet fogsz venni), csak akkor értelmetlen itt megkérdezni...

más dolog gondolni valamit egy márkáról, és más tapasztalni

2013. márc. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:

[link]


Egyébként szerintem Kelly's-eseket nézegess, azok érik meg a legjobban. A Merida is jó minőségű, de ugyanazt a minőséget sokkal drágábban adja, így jobban megéri Kelly's-t venni(ez persze nem azt jelenti hogy a Kelly's vacak márka lenne). A Gepidáról nincsenek nagy tapasztalataim, de azt hallottam róla hogy örök vázgaranciát vállal. Aztán vannak azok a márkák amik már verseny kategóriájú gépeket gyártanak:Scott,Cube,Trek.


Szerintem Kelly's-t vegyél, az éri meg legjobban. Ha tőlük rendeled a biciklit kapsz 5 év vázgaranciát(Merida is annyit ad), 1 év ingyen szervízt és egy nagygenerált, a szállítás pedig ingyenes. Amint meg már említettem, a Kelly's egy minőségi márka, a legjobb ár-érték aránnyal.


Amúgy mire használnád az új bicajt és mennyit szánnál rá?

2013. márc. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
hát alföldön lakok néha mennék kissebb terepeke de inkább aszfalton. olyan 80ezret
2013. márc. 16. 20:53
 7/13 anonim ***** válasza:

mint ahogyan írtam is, VAN csepel magnumom, van róla tapasztalatom, az alapján írtam le róla a véleményemet, ellenben veled, aki pletykákra, és állítólagos barátok tulajdonában lévő kerékpárokra hivatkozva szólsz le valamit, csak azért mert benne van a nevében, hogy csepel... egyébként egy csepel royal om is van és azzal is meg vagyok elégedve. ilyen ár érték arányban pedig nem is kell többet várni egy biciklitől mint amit nyújt.


természetesen a kellys egy remek márka, ha találsz belőle azonos árfekvésben, akkor biztosan jobban megéri mint egy magnum, de ilyen árkategóriában minden kecske csak arra való, hogy a-ból b be elvigyen.

Amúgy én most már nem vennék semmit, már megvárnám a nopeus -t, hogy tényleg lesz e neki olcsó értelmes bringája...

2013. márc. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
jah és csak, hogy boldog legyél Beretta MT 240 dupla falú felni van benne.
2013. márc. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
amúgy Berlin utcáit koptatom mindkét csepelemmel, az a röhej, hogy itt kint senki nem szolja le, mert igaz itt mindenkinek lenne pénze a jobbra, de annyira nem érdekel senkit sem, hogy egy 200 eurós vagy még olcsóbb gépen ülsz... kivéve persze a sportolókat akik alá kell is a drágább kategória, de persze itt meg is tudja fizetni bárki.
2013. márc. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
és neked schwinn csepel magnum 2011 van? :D
2013. márc. 16. 23:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!