Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Bringások, Ti szoktatok...

Bringások, Ti szoktatok tartani a motorosoktól?

Figyelt kérdés

A hét közepétől tartósabban kezd melegedni az idő, beindul a kerékpáros szezon mellett a motoros őrület is.

Persze, mindenkinek ugyanannyi joga van az úton lenni, csak így a nyugalmas téli kerekezések után bennem van egy kis félsz, elég komoly sebességekkel repesztenek mellettem, meg kell újból szokni a helyzetet.


2013. ápr. 8. 14:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy motoros sokkal jobban elfer melletted egy savon belul, nagy valoszinuseggel kevesebb gondot okoznak majd, mint a bugyuta autosok. Amugy pedig nem a gyorsforgalmu utakon kell bringazni es akkor nincs is mitol felned.
2013. ápr. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább az autósoktól tartok, akik nem veszik figyelembe a kerékpárosokat és simán kihajtanak elém kereszteződésben, parkolóból rám tolatnak, bevág elém és úgy kanyarodik, hogy ha nem fékezek nekimegyek. Illetve ha mellettem való elrepesztésről beszélünk, akkor inkább tartok a kamionoktól és buszoktól, amik szép szelet keltenek.
2013. ápr. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igazatok lehet, volt már olyan autós, aki majdnem leszorított az útról. A KRESZ-módosítás megengedi, hogy az úttest szélétől kicsit beljebb húzódjunk, ezzel kényszerítve az autósokat, hogy nagyobb oldaltávolsággal előzzön,de nem mindig működik.
2013. ápr. 8. 16:49
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, autósoktól kell félni. Mióta kétszer szembe előztek velem, úgy, hogy jobbról balról 5-5cm maradt, azóta én is kimegyek az út közepe fele, így nem próbálkoznak az előzéssel, inkább lassítanak, ha meg mégis akad egy pár ökör, akkor még mindig ott az üres tér jobbról és le lehet húzódni.
2013. ápr. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

mindkettő idióta, mindkettőtől jobb ha tartasz

az autós elvisz a tükörrel, a motoros meg 120-al repeszt el melletted, a teherautókról, buszokról nem is beszélve

mind életveszélyes egy bringásnak

de egyik barom sem fogja fel...

2013. ápr. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem a motorosokkal (segédmotorkerékpár) csak a kerékpárúton van bajom. Közúton legjobban a kamionokat és a buszokat utálom.Főleg, hogy a főút keresztül megy a városunkon, és az utcánkba csak arról az útról lehet lekanyarodni. A kamionosok meg még dudálni szoktak csak azért, mert előttük megy egy kerékpáros.
2013. ápr. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!