Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Országúti biciklit szeretnék...

Országúti biciklit szeretnék összerakni. A keretem 70ezer FT kb. hogyan fogjak hozzá, mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
2013. máj. 10. 21:28
 1/4 anonim ***** válasza:

1, tegyél még hozzá legalább egy 10-est

2, vegyél egy megfelelő méretű vázat, a piacon sok fajta, és méret létezik, ennyiből használtra fogja futni (bikemag apórban találsz), csak a régi félverseny vázakat felejtsd el, igazi outi vázat szerezz (bianchi, ktm, stb), eléggé túl vannak árazva, úgyhogy nézz körül, alkudj (lehetőleg villával együtt szerezd be, ha van rajta plusz cucc (nyeregcső, középrész, stb) az sem baj), én anno porfestéssel kezdtem mikor meg volt a vázam (5-6e-ért megcsinálják)

3, mivel van váz, akkor elkezdheted felszerelni, mérj le mindent, hogy jó méreteket vegyél elsőre

4, kerekek (ebből is van használtan jó garnitúra 12-16 körül), gumik

5, hajtás (10 körül vmi shimano, vagy használtan vmi régi jobb fajta)

6, váltás (sztem shimano 6e-ért van már jó hátulra), fékek (saccon-nak, vannak pénztárcabarát 2 forgáspontos fékei betéttel együtt amik már korrektek), lánc (sram-ot ajánlom 5-6e körül), monoblokk (ez csapágyas, nem kell részletezni), kormánycsapágy, stucni, kormány, fékkarok, bandázs, nyeregcső, nyereg (fizik nagyon korrekt, ha találsz használtan jó árba, az főnyeremény, de erre nagyon érdemes pénzt szánni, mert nem mindegy min ülsz), pedál (ezt meg te tudod milyet szeretnél, spd vagy klipszes, stb)

2013. máj. 11. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70ezer mar jo kiindulasi alap ... tedd el es gyujts meg hozza. Gondolj nyugodtan nagyot es vagyakozz ra. Minel jobban akarod, annal tobbet teszel meg a celjaid eleresehez es minel tobbet teszel a celodert, annal hamarabb alakul ki a megvalositas lehetosege.
2013. máj. 11. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
68ert mar tudsz venni egy 11-21es titanium Dura Ace kazettas fogsort, es a maradek 2e-bol meg 2 Jagwire fekbowdent...
2013. máj. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Attól tartok, sajnos ez nagyon kevés. A dupláját nyugodtan számolhatod, de inkább 200-220 ezer, ha jobbat akarsz.

Sajnos ez van, én is szembesültem az árakkal. Gyűjtögetek, de mostanában nem lesz meg.

2013. máj. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!