Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Hova kell regisztrálni/jelentk...

Hova kell regisztrálni/jelentkezni, ha a Balatont szeretném megkerülni?

Figyelt kérdés
Egyénileg lehet megkerülni Balatont, saját tempóval, vannak útközbe bicikliseknek szálláslehetőség,és bicikli állapot felmérés a végén meg egy pólót is adnak.

#bicikli #körút #Balaton #204 km #0 km kő #0 km #Balaton körút #bicikli körút #Balaton 0 km #Balaton 0 km kő
2013. júl. 2. 13:38
 1/6 anonim ***** válasza:
2013. júl. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bicikliseknek szallaslehetoseg??? :) Mirol beszelsz? A profik 4 ora korul teljesitik a tavot, amatorok 6-8 ora alatt ... te meg szundiznal is egyet kozben? :)))
2013. júl. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
5-7 óra alatt megkerülöm, de jobban szeretem 1 hét alatt.... biciklis szállásról még nem hallottam, én sátorral kempingekben szoktam nyomulni.
2013. júl. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hát a profik is inkább az 5 óra felé hajlanak
2013. júl. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hát jah...ha már átmék az ország másik végére csak 1 hét minimum, + had nézzek szét közbe a Balcsin...ne csak biciklizzek :D
2013. júl. 4. 18:28
 6/6 anonim ***** válasza:
mi 3-4 nap alatt tekertük körbe faterral meg a barátnőjével, ebbe volt pihenés,evés,a nagy melegben 1-2 óra fürdőzés, fotózkodás meg este sátorállítás nagyon jó volt!
2013. júl. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!