Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » A CST kerékpár gumi márka...

A CST kerékpár gumi márka aljának számít, mint a Kenda?

Figyelt kérdés
Utóbbi biztos Kínában készül, rá van írva!
2014. aug. 17. 12:24
 1/4 anonim ***** válasza:

A cst jelentese cheng shin tire

Akkor szerinted?

De egyebkent igen, van 1-2 jo tipusa is, de nem er fel egy schwalbe vagy geax gumihoz (ugyanigy a kendanak is van 1-2 jobb tipusa, de itthon nem forgalmazzak, itthon csak a fosra van igeny)

2014. aug. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Dájm válasza:
A cst (cheap shit tire :) okozott már meglepetéseket, vannak belőle érdekesen jók, de szerintem azon a cuccon ne spórolj amivel a bicikli a földhöz ér!
2014. aug. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ezt szemeltem ki, defektvédelemmel rendelkezik, és fényvisszaverő is van az oldalán: [link]

Vegyem meg? Nem olyan olcsó, hogy rossz legyen, elvileg.

2014. aug. 25. 11:12
 4/4 anonim válasza:
A CST Salvo gumi nagyon jó minőségű és tartós is,a tömege elég nagy,van benne anyag bőven.Másfél éve ilyen gumi van a bringám hátsó kerekén,meg vagyok vele elégedve,defektem nem volt.A kerékre felrakni viszont k.nehéz.
2015. jan. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!