Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Jó minőségüek az új csepel...

Jó minőségüek az új csepel kerékpárok?

Figyelt kérdés

Régóta van egy régi csepel apolló verseny biciklim,amivel eléggé megvagyok elégedve.


Ennek ellenére egy második kerékpár vásárláson gondolkozok,főleg városi használatra használnán.

Mivel a csepel bevált nekem,ezért maradnék ennél a márkánál.

Szerintetek az új csepel biciklik jó minőségüek?



2015. febr. 26. 19:34
 1/6 anonim ***** válasza:
kínai katalógus váz, gagyi alsó, belépőkategóriás alkatrészekkel szerelve.
2015. febr. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Azert van full deoreXT- szettes is.

De azt is agyonvagja a vaz.

2015. febr. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha már magyar akkor inkább Gepida.
2015. febr. 27. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
vagy nopeus
2015. febr. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nemrég vettem Schwinn landrider-t s meg vagyok vele elégedve. Korábban nem volt komolyabb/márkás biciklim, tesómnak volt csepelje meg a kemping is az volt, s mindenképp elérhető áron, magyar minőséget szerettem volna. Az más kérdés, hogy csak vidéken hasznom, mert Pestre nem merem felhozni, nehogy meglovasítsák. Ide madj jó lesz egy felturbózott, átalakított leharcolt mtb.


Gepidára nem futotta, így 60 ezerért szerintem jó vásárt csináltam. Ha országútiban gondolkodsz, akkor a Biachi is nagyon jó.

2015. febr. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
8 éves Budapest tipusú bicajom van napi használatban,a váz stabil,csapágyak nem lógnak,a sok használat után is egyben van az egész,úgyhogy szerintem jók,a többi ízlés kérdése.
2015. febr. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!