Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen Androidos alkalmazást...

Milyen Androidos alkalmazást ajánlotok?

Figyelt kérdés
Szeretném megtudni, hogy mennyit tekerek naponta, illetve, még más dolgokat is.(esetleg mennyi testzsír ég el[igen, láttam már ilyet is], mekkora távot teszek meg, milyen útvonalon haladtam, átlagsebesség, stb.stb.) Androidos telefonom van 4.4.4-es rendszerrel. Előre is köszi a válaszokat!:)

2015. ápr. 28. 16:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Runtasticot használok, de tekeréshez sokan Stravat használnak. Régebben RunKeepert használtam, de állandóan csak a baj volt vele.
2015. ápr. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

én a decathlonos mygeonaute-t használom, részben magyarított, még nincs igazán kész sem

weboldalát összehasonlítva néhány másikkal, nekem ez tűnt felhasználóbarátabbnak


applikációikat nem hasonlítottam össze, de ennek még elég kezdetleges lehet, mert kicsit buggos, lassú, de azért használható.

2015. máj. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Írd be a play-be, hogy

sport tracker

és már adja is a találatokat. Aztán válogathatsz.


Én runtasticot runningot használok.

2015. máj. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én Runtastic Road Bike-ot használok, de sajna már alig fejlesztik tovább, pedig lenne bőven mit, úgyhogy valszeg én is keresni fogok valami mást.
2015. máj. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Endomondot ajánlom akinek kell!! :) Ingyenes verzió is elég. Kalória, átlagsebesség,aktuális sebesség, távolság, idő, stb. Ki jelzi az útunkat is, hogy merre járunk. Telefonról is jól használható, de a webes felület is nagyon jó. Kiírja az összes "edzésünket" teljes részlegességgel, saját útvonalakat hozhatunk létre, stb. Érdemes kipróbálni, nekem bejött! :)

Köszönöm egyébként a válaszokat! :)

ui.: a RunTastic is elég jó.

2015. máj. 6. 15:03
 6/6 anonim ***** válasza:

A runtastic ugyanazt tudja. Viszont nekem az endo olyan útvonalakat jelölt be ahol nem is jártam. Berakott valami parkolóba, hogy ott köröztem, meg hasonlók.

Egyszer végig teszteltem szinte az összeset, hogy melyik a legpontosabb és a runtastic nyert.

2015. máj. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!