Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Gepida 500 crs első acera...

Enrike kérdése:

Gepida 500 crs első acera váltó cseréje deore xt-re lehetséges?

Figyelt kérdés

sziasztok!

Valaki segíthetne,mert annyi hülyeséget hallottam innen - onnan,hogy az már fáj.

Van Egy Gepida alboin 500-om és az első váltó meghalt ezért úgy döntöttem

egy deore xt 771 vagy 770-est veszek.Én a felső bilincsest választanám,de nem bíztos hogy fel lehet tenni.Alapban alsó van a bicón.A kulacstartó csavar elég közel van a bilincs szára meg ahogy néztem rövid,lehet,hogy pont a csavarral lenne egy vonalban.

Állítólag a felső bilincses strapabíróbb,mint az alsó jobban lehet használni tovább tart.


A bicóm paraméterei láncvillaszög:66-69° 9 sebességes és acera váltó van jelenleg rajt lánckeréksor 26x36x48



erről lenne szó

[link]

[link]

[link]


Akkor mi legyen?



2015. aug. 5. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


A táblázat szerint trekking hajtóműhöz - ami neked van - az alsóbilincses 770 ajánlott.

2015. aug. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ok látom a táblázatot.De ez egy érdekes dolog,mert máshol meg azt írják megy a 26x36x48 -as hoz is.

Több weboldalon néztem a paramétereket és ott stimmelnek a bicómhoz.

Az alsó bilincses mennyire strapabíró a felsőhöz viszonyítva?

Bár azért ugye xt-ről van szó.Csak nem gagyi,de hamarabb tönkre mehet.Nekem meg nincs kedvem 1-2 évente cserélni.

2015. aug. 6. 16:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Nézd, normál használat mellett semmi különbség a kettő között. Volt már '95-ös STX, LX meg XT szettem is. Mindegyik tökéletesen muzsikált tizenegynehány év múltán is.
2015. aug. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ezek szerint neked is alsó bilincses volt.Hosszabb túrákra erdőjárásra kátyus utakon is szoktam használni.
2015. aug. 6. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!