Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen márkájú ülső és belső...

Milyen márkájú ülső és belső országúti gumiabroncsot ajánlotok?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 5. 19:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Én Continental Ultra Sport és Ultra Race gumikat használok, belsőnek meg általában a sima kis decathlonost ( két darab kerül egy ezresbe, de csak jó pumpával érdemes ilyet venni mert ennek a szelepszára sima és ha nem fog rendesen a pumpa akkor lenfog csúszni róla a tömlő)
2016. ápr. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Wadmalac ***** válasza:

Nekem tapadásra, élettartamra a Michelin Tracer vált be a legjobban, ennek az utódja a Dynamic, nekem úgy tűnik, hogy romlott a minősége, az oldalfalai hamar vedlenek.

Most continental grand prix 4000 gumikon gurulok, szárazon jónak tűnik, de engem zavar, hogy nincs vízvezető horony a futófelület közepén és a többi hornyolás is minimális és nincs igazi vízvezető iránya. Még nem volt alkalmam 60 fölött pocsolyára futni vele, nem szeretném, ha ott bukna meg, főleg mondjuk kanyarban bedöntve.

2016. ápr. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 hasan sas válasza:
falken,hankook
2016. ápr. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Csatlakozom az első válaszolóhoz. A Continental Ultra sport-tal én is nagyon meg vagyok elégedve. Hobbibringás vagyok, meg munkába járok kerékpáron, tehát annyira nem értek hozzá, de észrevehetően jobban tapad, mint az eddig kipróbáltak. Nagyobb önbizalommal megyek bele a kanyarokba, mint eddig, bár vizes úton még én sem próbáltam ki komolyabban.
2016. ápr. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Fixum válasza:

Ha civil sofőr vagy (városba, néha kicsit messzebb..), vedd a legolcsóbbat, amit csak találsz a Neten.

Ha sokat jársz, ContiPremium,

2016. ápr. 12. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
+1 az Ultra Sportra. Decathlonos belsőt használok én is, nincs vele semmi probléma. A városi bringámon 28-as Vittoria Rubino van, az se rossz, bár nem tapad úgy, de olcsóbb.
2016. máj. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Alex Fly ***** válasza:

Habár nekem nem outi, de +1 a Contira. Évekig ment defektmentesen a jó öreg SportContact, a végére teljesen körberepedt az oldalfala- de ez sem volt neki gond...

A belsőm jelenleg szintén az említett gyártótól van (Hermetic Plus), ui. ebben az esetben a vásárlástól számított egy évig defekt esetén garanciában cserélik a gumikat...

2016. máj. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!