Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Teleszkópos biciklire vezetéke...

Teleszkópos biciklire vezetékes kilométeróra?

Figyelt kérdés
Van egy használaton kívüli kilométerórám, amit odaadnék valakinek, akinek teleszkópos biciklije van. Használható lesz rajta?
2016. máj. 15. 12:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne használható? Küllője van, ahová a mágnest teszed? Villaszára van, ahová felbilincseled a relét? Kormánya van, ahová az órát felszereled?
2016. máj. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is teleszkópos bringán használom a km órát, sosem zavarta a mozgásban.
2016. máj. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azért gondoltam, mert azt olvastam, hogy a teleszkóp/rugóstag mozgása nincs túl jó hatással a vezetékre, bár lehet, hogy ha elég laza, akkor nincs probléma.
2016. máj. 15. 17:02
 4/7 A kérdező kommentje:
...de örülök, hogy ez nem probléma. Kösz a válaszokat.
2016. máj. 15. 17:02
 5/7 tothp ***** válasza:
Ameddig lehet, az első fékbowdennel együtt kell elvezetni. addig dolgoznak szépen együtt. nem lehet baj.
2016. máj. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2016. máj. 15. 18:21
 7/7 anonim ***** válasza:
én a teleszkóp fix részénél leragasztottam utána meg a teleszkóp fölötti részen van és annyi.
2016. máj. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!