Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Hol, merre tekerjek országútiv...

Hol, merre tekerjek országútival Budapest környékén?

Figyelt kérdés

Kb. fél éve élek Pesten (17.kerület), és nemrég cseréltem le a régi országútimat egy kicsivel jobbra. Viszont, mivel "vidéki" vagyok, így nem igazán tudom merre lehet tekerni. A városba nemszívesen tekernék, inkább valahol, ahol lehet folyamatosan haladni. Olyan úton, ahol sok autó van meg félek, még nem tartom magam elég jónak ahhoz, hogy sok autó között tekerjek pl. két település között

Azt is hozzá kell tenni, hogy én eddig nem igazán láttam 30m-nél nagyobb szintet, az alföldről jöttem :)


Ti merre tekertek, mit javasoltok?



2016. máj. 30. 15:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Hol máshol lehetne tekerni mint 2 település között? Hosszú semmibe vezető zsákutcákat nem nagyon építenek.

Én arrafele Hungaroring mellett szoktam, az jó kis dimbes-dombos, meg néha Gödöllő. Amúgy a kocsikat nem nagyon fogod tudni elkerülni, az mindenhol van.

Pécel - Isaszeg - Gödöllő - Valkó - Tura - Zsámbok - Dány - Isaszeg jó körnek tűnik és nem is annyira forgalmasnak mivel kisebb településeket köt össze, de errefele mehetsz tovább is akár Hatvanig(ne a 3-ason ha nem szereted a kocsikat) és Jászfényszaru - Zsámbok - Dány - Isaszeg fele vissza.

Itt van Strava heat map h merre tekernek sokat.

[link]

de akár regisztrálhatsz is és megnézheted a közelben a forgalmasabb szegmenseket és ebből nyilván következik, hogy mások is arra tekernek.

2016. jún. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Tegnapelőtt eltekertem Maglódra, nem messze volt csupán 15 km, de vissza is fordultam, annyira szar volt arra az út. A kocsik viszont tényleg nem voltak vészesek, ha csak ennyi van a többi település között is, akkor az belefér :)

Ezt a Maglódos részt is Strava-ról néztem a segmenseknél, bár a heatmap-et még nem néztem, köszi az infót :D

2016. jún. 3. 06:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!