Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Tudtok a lentiek alapján...

Tudtok a lentiek alapján ajánlani egy biciklit?

Figyelt kérdés
Ár nem fontos, de azért gazdag nem vagyok! Cyclocross, örülnék botkormánynak, de a koskormányt sem vetem meg, legyen váltó rajta, minőségi legyen, V fék híve vagyok de jó a tárcsa is ha rábeszéltek, legyen gyors, ritkán kelljen szervizbe járni vele, legyen szép:) szeretném hogy a kormánya bővíthető legyen, pl kilóméterórával is akár, és lehessen spybike is a bringában. Ezeken felül szívesen bárkit meghallgatok, aki városi száguldozásra ajánlana biciklit, de ezek a kemping "városi cangák" kizárva! Egyébként a cyclo cross bicikliken miért nincsen sárhányó? Valami speckó benne, hogy nem üt fel?

2016. okt. 19. 21:18
 1/6 A kérdező kommentje:
Szeretem az automata váltókat!
2016. okt. 19. 21:19
 2/6 anonim ***** válasza:

"azért gazdag nem vagyok" ..majdnem 300 ezer egy alap cyclocross kerékpár (egy gyors google alapján), spybike azt hiszem olyan 50-100 ezer, de egy rendes U-lakat is 20e.. sajnos mondj le erről, ha nem vagy pénzes!

Bővíthető kormány, automata váltó, ritka szerviz??? Ne haragudj, de láttál te már kerékpárt??? :-D :-D Nem bántásból, csak ezek nem alap tartozékok.. lényegében azt teszel a kormányra, ami ráfér és nem zavar!

A cyclocross bicajok lényege, hogy könnyű legyen, azért nincs rajta sárvédő és mindenféle felesleges szutyok. Versenyre van kitalálva, ott meg úgyis dagonya van, mert a vékony, sima gumi kimegy alóluk a francba és felnyalják az épített pályát! Lényegében országútival mennek terepre bohóckodni! :-D ..de nagyon jó nézni a szenvedést! :-D

Országútit vegyél inkább, ha nem tudsz váltani akkor fixit, olcsóbb és kb. ugyanaz! De ne a szépet vedd meg lehetőleg, hanem ami rendesen fel van szerelve és van a méretedben! Cross-trekking? Az nem a nagymamis trekking, hanem amin 80mm teleszkóp van, keskeny gumi és hasonló az outi vázhoz! De teherbíróbb és lehet rá pakolni sárvédőt, prizmát, csomagtartót, kosárkát.. erre nem ciki rátenni!

2016. okt. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

azért nincs sárhányó mert verseny bringa,versenyen pedig utolsó utáni szempont a sárvédelem.

persze ha nem versenyzel akkor tehetsz rá.


koskormány: azzal árulják,veszel bele ujjat.


tárcsafék:azzal árulják,vagy cantival.pénztárca függő.

v-fékre nem számits,persze akad de nem arra van tervezve,a felni sem szereti...és mocsokban hamar elkopik a betét,aztán kinyirja a felnit.


legyen gyors:legyél erős.


ritka szervíz:vigyázzrá.


legyen szép:én tudjam mi tetszik neked? fesd át.


bővithető kormány: vegyél bele széleset.de egy óra,lámpa mindegyiken elfér.


minőségi váltó: pénztárca függő,de álltalában ha drága bringát veszel akkor nem ratyi rajta a cucc.


spybike: az a-head fogadja.ha jól emléxem.


ha városban rohangálsz akkor városi miértnem jó?

ott 300k körül igen korrekt bringát kapsz.

Miez a nagy cyclocross ürület,hogy mindenkinek az kell?!


automat váltó:na az a nagyi kategória,aki ne tudja magától hogy mit mikor hová,ezért csak a tekerést bizzákrá.

2016. okt. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Biciklit nem ajanlottal, helyette flegmaztal, mintha kotelezo lenne valaszolnod, es megtiszteltel vele... :) A cyclocross meg az uthibak miatt kell
2016. okt. 30. 08:02
 5/6 anonim ***** válasza:

jaja tényleg nem ajánlottam.flegmázam...nem annak szántam csak megírtam kb:mik a lehtőségek,korlátok amikre számits.

Ha tárcsafékes bringát veszel akkor arra számits,hogy nagy sárban hamr elkopik a fék.


nem kimondottan cyclo de én ezt probáltam:author ronin.

amúgy pedig a meridákban nem csalódtam.

2016. okt. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
koszi, egybol beleszeretrem ebbe a roni nba hol vegyem meg?
2016. okt. 30. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!