Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Nyíregyházáról (vagy környékér...

Nyíregyházáról (vagy környékéről) tekert már le valaki Nagybányáig?

Figyelt kérdés

Az érdekelne elsősorban, hogy mennyire biztonságosak az utak arrafelé mind minőségét, mind a forgalmát tekintve. Szatmárnémetiből merre érdemesebb megközelíteni? Apa felé, vagy pedig az alsóbb, kicsit hosszabb útvonalon?

Illetve Szatmár megközelítése honnan ajánlottabb, a 49-es főúton a Csengeri határon át, vagy Nagykárolyon át?


2017. máj. 11. 13:57
 1/1 A kérdező kommentje:

Időközben megjártam az utat, leírom a tapasztalataim, ha valakit esetleg érdekelne:


Nyírbátorból indulva, Nagykárolyon át mentem, Szatmárnémetit teljesen kihagyva. Az útminőség az út nagy részében átlagos volt, viszont Erdőd (Ardud) és Szamoslippó (Lipau) között pár helyen szörnyű. Erdődöt Szatmárheggyel betonlapszerű út van részben, utána pedig keskeny földút. Utána több helyen is földút van, ami fitness/országúti kerékpárral nagyon nem az igazi.


Hétköznap mentem, az autós forgalom átlagos volt, kivéve közvetlenül a Nagybánya előtti kb. 10-12 km-es szakaszon-

2018. márc. 31. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!