Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Kell a kerékpáros nadrág alá...

Kell a kerékpáros nadrág alá alsóneműt felvenn, és ha igen, akkor milyet?

Figyelt kérdés
Kerékpárosok és futók már Mindkét félét mondták. Nem tudom, melyik az egészséges viselet.

2017. jún. 11. 07:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
54%
Alsónemű m indig kell, akár mit csinálsz! Csak így higiénikus.
2017. jún. 11. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%

Igen kell.

Lehet kapni direkt ilyen nadrágokhoz.

2017. jún. 11. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha csini vékony férfi vagy, akkor nem, mert... :)

Ha kövér vagy, akkor mindegy, úgysem téged nézlek.


Higiénia ide vagy oda... Az alsóneműt is ki kell mosni, és a kerékpáros nadrágot is éppúgy ki kell és lehet is mosni, szóval erről ennyit.


Az azonban biztos, hogy ha női bugyiszerű cuccot veszel fel (említed a címszavak közt a fecskét...), akkor az hosszú távon fájdalmas lesz. Ugyanis pont a varrásokon meg az alsónemű peremén fogsz ülni, és az bizony kidörzsöli a bőröd. Ez tapasztalat...

2017. jún. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
(meg figyelj, ez kilométer függő... Ha nem mész sokat, akkor nem gond, ha a varráson ülsz. Szerintem 40-50 km fölött ne kínozd magad, addig talán elmegy bármiben.)
2017. jún. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Olyan alsóneműt szerezz alá ami nem vág be.

Amúgy pedig a higéniáról.. Ha kimosod használat után akkor nem kell alá semmi. Feltéve, ha jó helyen van a varrás és nem dörzsöli ki semmidet, mert hát valljuk be a legtöbb szerintem gyári hibás. :D

2017. jún. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Kerékpáros nadrág alá nem veszünk alsóneműt, ez az általános viselési módszer.

Ha ez zavar, húzhatsz alá, senkit nem fog zavarni.

Mosni mindkettőt kell, de higiénikusabb ha nem húzol alá, mert nem izzadsz úgy bele hosszú távon, sokkal jobban szellőzik.

2017. jún. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
80%
#2 azok milyenek? koszi:)
2017. jún. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
86%

Én férfi tangát hordok alá, abból is olyat, ami ugyanolyan nejlon anyagú mint a biciklis nadrág. Nekem ez vált be legjobban. :)


F

2017. jún. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Alex Fly ***** válasza:
100%

A kerékpáros nadrágok úgy vannak tervezve, hogy nem kell alá semmi. Ha alsónadrágot veszel alá, akkor az megakadályozza abban, hogy rendeltetésszerűen működjön.

Fürdőnadrág alá sem veszünk másik gatyát.

2017. jún. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
88%
Én mindig húzok alá fecskét, soha nem dorzsölődött még ki sehol. Egyszer volt a nyereg miatt, hogy nagyon enyhén el volt fordulva.
2017. jún. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!