Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Hogyan tudnám értékesíteni,...

Hogyan tudnám értékesíteni, lecserélni egy hónapja vásárolt vadonatúj Csepel Traction 200 bringámat?

Figyelt kérdés

Nagyon megbántam, hogy trekking bicajt vettem, a botrányos útviszonyok miatt hamar tönkre fog menni a kereke. MTB kellene helyette. Ismer valaki olyan üzletet, ahol esetleg beszámítják új bicaj vásárlásakor? Minél kevesebbet szeretnék bukni rajta.


Előre is köszi!



2018. máj. 22. 12:06
 1/3 szlory ***** válasza:

Szerintem a legkisebb buktád akkor lesz, ha veszel (vagy fűzetsz) új kerékszettet, ha tönkremegy a mostani. 29" MTB vagy felnifékes cyclocross (28" - ami ugyanaz a kerékátmérő amúgy) kerékszettet keresnék.


Ha minimálisan oda tudsz figyelni és nem terhelted túl 100kg+ a kerékszettet, akkor azért egy átlagosan kacat duplafalú felni, ballonos gumival (nem túlfújva) nem lesz rosszabb, mint amit ennyi pénzért egy MTB-től kapnál!


Max annyi a negatívum, hogy a felnifék érzékenyebb a nyolcasokra, a 100e feletti montikon pedig csakis tárcsát fogsz látni azt hiszem. :)


Tegyél bele 4 bar körül (hátulra 0.5 bar plusz mehet), használd ezekkel a 40mm-es gumikkal.


Mit gondolsz?

2018. máj. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 tothp ***** válasza:
Rendesen fűzött keréken egyébként a 100+ is simán elgurul.Tapasztalat. Nem kel attól félni, csak ésszel kel tekerni. Egyébként, ha ilyen félelmeid vannak, előbb vegyél szélesebb gumit.
2018. máj. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2018. máj. 23. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!