Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Kolozsvár és Nagybánya között...

Kolozsvár és Nagybánya között mennyire biztonságos a főúton tekerni?

Figyelt kérdés
Ahogy nézem Google Mapsen, kifejezetten jó a minőség, és elég gyérnek tűnik a forgalom, persze ez utóbbi önmagában nem jelent semmit...
2019. jún. 12. 20:56
 1/2 anonim válasza:
Nem tudom de az tuti hogy a kamionosok rád dudálnak és a cigányokkal is vigyázz.
2019. jún. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Közben lett saját tapasztalatom is, leírom, hátha valakinek hasznos lesz még :)


Szerencsére az út mentén elég széles leállósáv található, főleg Dés és Kolozsvár között, amelyek relatíve biztonságossá teszik a tekerést, persze nyilván nem vetekszik egy kiépített kerékpárúttal.


A forgalom viszont óriási, ha valakit ez zavar, kerülje.


Utminosegre panasz nem lehet.


Cigányokkal nem igazán találkoztam (nem úgy, mint a kis félreeső falvakban), a mellettem elhaladó 2000+ járműből kb. 5 dudált rám, de az is inkább előzésre figyelmeztető jellegűnek tűnő, nagyon rövid jelzések voltak (amit a magyar KRESZ is megenged amúgy, csak itthon taplóságnak hat az alkalmazása).

2019. jún. 27. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!