Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Melyek azok a bajnokságok,...

Melyek azok a bajnokságok, amiket a legtöbbször és a "legkönnyebben" találtatok el a Totón? Mely tényezők alapján töltitek ki a szelvényt? Tippek? Tanácsok? (Kezdő Totós vagyok).

Figyelt kérdés
2010. júl. 18. 21:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Na most ha itt valaki válaszol neked, és azt mondja az a helyes út, akkor az beteg, vagy hazudik!

Nincs helyes stratégia, csak jó megérzések.

Pl. Az Magyar - Olaszt mennyire raktad volna? 2-es nem, és mennyi lett?

2010. júl. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Meg a Totó az nem 13+1 fix kérdés? Vagy változott, szal nem értem ezt a bajnoksági kérdést...
2010. júl. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Diablo3 válasza:
Én nem totóztam soha, inkább tippmix, és a következő ok miatt. A totóban általában az olasz bajnokik vannak benne. És hol voltak a világon a legtöbb és legnagyobb bundabotrányok??? Hát az olaszban!!!! Szerintem nem véletlen, hogy a mai napig az olasz meccsek vannak túlsúlyban!
2010. júl. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!!!!
2010. júl. 22. 00:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!