Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » A tollaslabda normális sport?...

A tollaslabda normális sport? Gondolkodom, hogy elkezdem, csak félek, hogy mások mit fognak szólni. Nem túl gyerekes vagy lányos?

Figyelt kérdés
2008. nov. 29. 02:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát aki erre azt mondja hogy gyerekes,na az gyerekes:)

Lehet ugyan olyan keményen és sportszerűen űzni mint bármely más sportágat.

Vannak ugyanúgy bajnokságok (férfiaknak is) úgyhogy ha szeretnél akkor vágj bele.

2008. nov. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
78%
Nem gyerekes, nyugodtan vágj bele, tény, hogy az egyik legolcsóbban űzhető sport még akár önszorgalomból is, de ahogy az előttem szóló írta, bajnokságok is vannak belőle, szóval csak nem lehet gyerekes. :-)
2008. nov. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem "lányosan" játszod, ugyanúgy átmozgat, mint bármelyik másik sport. Én egyszer tollasoztam úgy igazán, vagyis teremben, ahol nem lassítja le annyira a légellenállás a labdát, mint kint, és egymás ellen, vagyis nem passzolgattuk egymás kezére a tollaslabdát, hanem arra mentünk, hogy a másik ne tudja visszaütni, és így pontot kapjunk. Az edzés végére szakadt rólam a víz.
2008. nov. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
62%

A tollaslabda egy nagyon jo sport! Tenyleg rendeznek bajnoksagokat, en is lattam a TV-ben mar. Kulfoldon elunk, itt rengetegen tollaslabdaznak!

Tudod, Magyarorszagon mindig minden furcsa, ne foglalkozz masokkal, mert a magyar nep igencsak szuklatokoru, lemaradott!

2008. nov. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
Szerintem is normális sport, és a felszerelés sem gáz többi sporthoz képest, pl 50ezerből már profi ütőd lehet: [link]
2008. nov. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:

Ez sem tűnik gyerekesnek, ha megtanulsz így, gizdázhatsz :D


http://www.youtube.com/watch?v=m8IFeLHz-eQ


http://www.youtube.com/watch?v=s5SMSw09R94

2008. nov. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Nagyon is komoly sport, intenzívebb mint a tenisz vagy a squash! Mindet játszottam hosszabb ideig, nekem elhiheted. Országos és világbajnokság is van, és a magyarok közt van egypár komoly szintű játékos (főleg a fiatalabbak között). Hajrá!
2008. dec. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Persze, hogy normális, kezdd el nyugodtan. Ha meg mindenképpen olyat akarsz, ami "férfiasabb", akkor menj el bokszolni vagy jégkorongozni, utóbbi például tényleg tök jó, látványos sport, és nem lányos, meg gyerekes, bár a tollas sem, de a hoki végképp.
2008. dec. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj! Ha te tollaslábdázni szeretnél, akkor miért ne? Ne mások szabják meg miben vagy ügyes és miben nem. Kitudja, lehet ,hogy egy nagymenő fiú a környezetedben balettozik.XD
2008. dec. 30. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
szerintem rendes sport mert én jártam tollas edzésre és nem lányos sztem mert nagyon sok fiu is járt az edzésekre és tök jó egyébként csak sajnos időm nem volt rá már a sok tanulástól-.-":) 13L
2009. dec. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!