Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ki lesz az aranylabdás 2010-ben?

Ki lesz az aranylabdás 2010-ben?

Figyelt kérdés

sztem

Diego forlan nyer

2. Sneijder

3. Milito

4. messi


2010. aug. 31. 20:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én bármiben fogadok akárkivel, hogy Iniesta kapja. Utálom őt, de tuti ő kapja mert a VB évben csak az kaphatja aki a VB-n valami nagy dolgot tett.
2010. aug. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Diego forlan is nagy dolgott tett ő vezette 4. helyig uruguayt
2010. szept. 1. 13:33
 3/11 anonim ***** válasza:

Hát mindenkiről leirom, hogy mit gondolok:

Forlán: Jó VB volt ez neki, a gólkirály is ő lett a VB-n, 5 gól + a gólpasszok miatt lett ő a nyertes, a szezonja se volt rossz, az EL-be ő lőtte a győztes gólt.

Sneijder. Ő a fantázia a játékba,remek meglátásai vannak, a szezonba 8 gólt lőtt asszem, és a felét szabadrúgásból. De nemis a gólgyártás a dolga elsősorban. Voltak nagyonjó meccsei, többe is a meccs embere lett. VB-n 5 gól szintén. A BL győzelem megdobja 1 lapáttal az tuti.

Milito: A gólvágó, Minent ő nyert meg az Internek, vagyis a döntő gólokat ő lőtte be. bajnokság, Kupa, BL - utóbbi döntőjébe duplázott, ami az idők folyamán csak 3 embernek sikerült ez. A VB-n nem kapott szerepet Maradonától, rossz döntés.

Messi: Jó szezont futott, 30-nál is több gólt lőtt. Az aranycipős asszem ő. De attól, hogy remek szezonja volt, csak a bajnokság megnyerése jött össze. A VB-n nagyon erőltetve volt, Xavi és Iniesta nélkül láttuk az igazi Messit, nem volt túl megnyerő. Ha Maradona nem erölteti mindenáron a játékát, talán tovább jutnak.

Iniesta: Vb döntőben lőtt gól, és a Barcelonában komoly szerep, a labdakiosztásban. Ő is esélyes lehet, de szerintem nem ő kapja.


Az Atletico - Inter meccsen Forlán - Sneijder harc volt, vagyis lehetett volna, de egyikőjüknek se volt ez a meccs túl jó, Militonak sem. A kérdés, hogy mikor jön vissza a régi Inter, vagypedig Benitez ugyanúgy csinál vele mint a Liverpool-al?

Ez a véleményem :D

2010. szept. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Sztem inkább csak Sneijder, Messi, Forlan, Iniesta az esélyes. Az a baj, h volt VB, és Messi nagyon rossz volt, mert amúgy ő érdemelné, ő a kor Peléje... A VB-cím nagyon Iniestát helyezi előre.
2010. szept. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

Kedves 3. Thomas Müller lett a gólkirály mert 5 gólt lőtt és több gólpasszot adott mint a többiek, ráadásul rövideb idő alatt.

Szerintem ő nyeri.

2.Forlán

3.Casillas

4.Sneijder/Robben

2010. szept. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A Forlán, Iniesta, Messi hármasból kerül majd ki a győztes, sorrendet nem állítanék fel. (Kövezzetek meg, de személy szerint én Luis Suareznek is hamarabb adnék aranylabdát mint Sneijdernek).
2010. szept. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 zoty8 válasza:

1. INIESTA az isten

2.Forlán

3.Messi

2010. szept. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

forlan is nagy eselyes de szerintem snejder nyeri

csak meg kell jol nezni mejik az a jatekos aki ebben az evben mindent elhoditott klubjaval es a Vb-n is eredmenyes volt.ez egy interes labdarugo kell legyen-militi csak golokat lott de ez nm minden igaz h donto golokat szerzett de egy csatar szerintem nm lehet annyira jo az aranylabdara.es milito a vb-n szerephez sem jutott nagyon-ott van maicon o lett a legjobb vedo de braziliaval szinten nm jutott sehova ugyan ugy mint a kapus cesar sem aki a legjobb kapus lett-viszont snejder 5 golt lott a vb-n es dontos volt es mivel spanyol interes nincs igy szerintem logikus h snejder lesz

ami pedig mesit illeti az elozo valaszolonak igaza van h iniesta nelkul meg xavi nelkul messi se superstar mar ugyanugy ahogy CR sem mutat annyit a valogatottban en csak sajnalni tudom oket h ezekbe a valogatottakba vannak mert igy kimennek a formabol a vb-k es eb-k alatt

2010. szept. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
21:25 - miért is? Suarez alig tett le valamit, leszámitva a sok gólját, de a Holland bajnokságba ami nem olyan erős azért, legalábbis a szorzó szerint 1.5. Vb-n semmi, és esélytelen a kezezése miatt, szóval értelmesen ird le, hogy mit miért, mert hüly*ének fognak nézni, mint most is.
2010. szept. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Waaaaayne Roooooney :D
2010. szept. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!