Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Miért szabadrúgást adott a...

Miért szabadrúgást adott a bíró a 16-oson belül? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Láttam ma spanyol bajnoki meccset,és a bíró a 16-oson belül elkövetett szabálytalanságért szabadrúgást adott, nem pedig 11-est.A játékos az 5-ös sarkáról végezte el és kapura lőtte, de nem ment be.Sorfal is volt, kb. 2 méterre a kaputól.Még sosem láttam ilyet, légyszi segítsetek :D
2010. aug. 31. 21:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Valszeg hazaadás volt és a kapus megfogta. Ilyenkor nincs tizenegyes, csak szabadrúgás. Én is meglepődtem, amikor ilyet láttam először.
2010. aug. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!Én azt hittem akkor 11-est kell adni...amúgy nem láttam hogy miért kaptak szabadot,mert épp akkor kapcsoltam oda, csak azt mikor már rúgta a játékos.
2010. aug. 31. 21:13
 3/6 anonim ***** válasza:
Azért kapta amiért az első Válaszoló mondta! Érdekes :)
2010. aug. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is láttam már ilyet:) Akkor Roberto Carlos lőtte, de az sem ment be. Asszem olyankor ha nincs 9 méter a rúgás pontja és a gólvonal között, akkor a vonalon kell felsorakoznia a sorfalnak (ami ilyenkor általába 9-10 tagú). :D:D:D
2010. aug. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Közvetett.
2010. szept. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
jah,ilyen nincs h egyből rálőtte,le kell passzolni és akkor lehet csak rálőni,am cr7 1 szer bevágta :P
2010. szept. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!