Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Amatőr sport tényleg ennyire...

Amatőr sport tényleg ennyire az alkoholról szól? Abbahagyjam?

Figyelt kérdés

Focizok hobbi/ amatőr szinten a helyi kispályás bajnokságban. Egy alacsonyabb osztályú csapatban játszottam. Aztán mentem feljebb.

De nagyon bele akarják vinni az embert a rosszba és az alkoholba.

Haverom azt, mondta aki még magasabb szinten játszik, hogy ez erről szól, mindenhol így van.

Közel 100 meccs van a hátam mögött, úgy érzem az alkoholizmus többet vesz el, mint amennyit a sport ad. Nagyon egészségmániás vagyok különben.

Jó nem azt mondom, hogy egy szilveszter vagy születésnap nem fér bele.

Viszont az, hogy minden héten lealjasodjunk akár többször is nekem nem hiányzik.


2021. nov. 30. 14:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

ha nem mész el akkor kinéznek gondolom ettől tartasz...ne menj piálni aztán meglátod mi lesz. ha nem megy így max. kiszállsz

a pia nagyon gci dolog tud lenni, először csak heti 1 bebaszás utána már magad is mész majd otthon is iszol, aztán mindennap iszol és sokat, nem keveset, mert minél többet iszol és minél gyakrabban annál jobban bírod.

gondold át

2021. nov. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Komoly szinten pont az ilyen piásokat nézik ki. Amatőr szinten elég emberfüggő. Mi is amatőrök vagyunk, de hozzád hasonlóan gondolkodunk.
2021. nov. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szóval ne hagyd abba, csak próbálj jobb közeget találni.
2021. nov. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
En a dartsot is ezert hagytam abba. Versenyszinten is sokat pialnak, segit ellazulni a dobasoknal. A profiknal is engedik. Valassz olyan sportot, ahol nincs ez, pl kondi, futas.
2021. dec. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!