Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Másoknak is hasonló tapasztala...

Másoknak is hasonló tapasztalata van tippmixes fogadásokkal?

Figyelt kérdés
Egy jó ideje ráálltam arra hogy a "mindkét csapat szerez gólt" opcióra fogadok. Feltűnt hogy azon a meccsen amire fogadok a világ minden kincséért se tudnak gólt lőni a csapatok, lehet 50 helyzetük akkor sincs gól. Amire meg nem rakok ott ha törik ha szakad akkor is lőnek pl ma Kisvárda Mezőkövesden 2 gólt lőtt emberhátrányban a vendég, a Köln-Schalkén is emberhátrányban lőtt gólt a Schalke, meg olyan semmitmondó meccseken van egy halom gól mint Leicester-Brentford (2-2). Biztos vagyok benne hogy ha ezeket a meccseket én megrakom akkor a vendég nem lőtt volna.
2022. aug. 7. 19:41
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez a lényege a szerencsejátéknak.

A szerencséről szól. Láttam én már 1,03 oddsot is elúszni.

2022. aug. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A tippmix nem jó. Olyanra fogadj inkább, hogy hazai-x-vendég. Ott több az esély.
2022. aug. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Miért, a 1x2 az nem tippmix? :)
2022. aug. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
n úgy tudom tippmixen a konkrét végeredményre kell fogadni. Pl.: 3-2, 0-0, 4-1, stb.
2022. aug. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kb bármire lehet fogadni
2022. aug. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom haverjaim mindig tippmixelnek és eredményre raknak, hogy monduk 1-0, mindig ezt csinálják. Én régen totóztam, de mást nem. Viszont matematikailag szerintem akkor a legjobb az esély, ha 1-x-2 fogadást csinálsz. Ilyeneket eltalálni hogy melyik csapat lő gólt vagy mindkettő lő gólt vagy xy játékos lő gólt az elég lutri meg a konkrét végeredmény is szerintem.
2022. aug. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen. Több piac, több lehetőség. Én már 10 éve mixelek, bár inkább külföldi irodáknál. ;)
2022. aug. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

1X2 3 esélyes

Mind2 csapat gól pedig kétesélyes fogadás, nem is érdemes hasonlítani


Amúgy én is ezt játszom és ezt tapasztalom én is, de az én meccseim 0-0al zárulnak :)

2022. aug. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!