Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Az NB1-es focisták miért...

Az NB1-es focisták miért kapnak ilyen irreálisan magas fizetéseket?

Figyelt kérdés
Láttam egy riportot, miszerint a legjobban fizetett NB1-es focista nettó 24 millió forint kap havonta.
2022. aug. 27. 09:45
 1/5 anonim ***** válasza:
86%

A kulfoldi berek hatasa fokent. A magyar klubok is versenykepesek akarnak lenni, ezert hogy meg tudjak tartani a jobb jatekosokat legalabb egy ideig es ertelmes kulfoldieket is tudjanak igazolni ahhoz fizetni kell. Egyre tobbet. Pl ha csak 2milliot keresne egy nb1es topjatekos akkor inkabb elmenne focizni az osztrak 2be vagy a nemet 2be. Pl az osztrak klubfoci nem sokkal jobb mint a magyar, foleg ha kivesszuk a Matesicz altal feltokesitett Salzburgot. Hogy versenybe lehessen a magyar foci legalabb a kozep kelet europai csapatokkal sajnos muszaj ennyit fizetni


Amugy szerintem is irreálisan sok a top csapatok top jatekosainak a fizetese. De ha azt nezed, 24milla az eves 60k euro.. Ronaldo hetente keres 5szor ennyit

2022. aug. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
6%
sokkal kevesebbet kapunk, mint Messi
2022. aug. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
2 mesike fizetését a szponzorok adják cserébe hogy a reklámjaiban mosolyog, az NB1-es szerencsétlenekét meg az adófizetők.
2022. aug. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de tized ennyi is sok lenne nekik.
2022. aug. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nemzetközi viszonylatba nem sok, csak erre a teljesitményre sok
2022. aug. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!