Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Tippmixen, 5ös kötésben, hogy...

Tippmixen, 5ös kötésben, hogy fizessen is, minden meccset el kell találni?

Figyelt kérdés

Kezdő vagyok.


Másik kérdésem, hogy egy nyertes mix meddig váltható ki? Vagy nincs ennek időkorlátja?



2022. szept. 21. 20:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
Igen, de ne tegyél 5 esemenyt egybe, csak ha nem szamít a pénz.
2022. szept. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Hellmano ***** válasza:
95%
Van mindenféle kombinációs szelvény is, de gondolom te a sima 5 eseményre gondolsz. Ott bizony mind az 5-öt el kell találni, hogy nyeremény legyen belőle. Baromi ritka, hogy bejön én nagyon régóta játszok és kb. évente 1 szeló ami bejön, hogy rárakok 5 nagy oddsz-os cuccot. Ezeket ilyen szórakozásból megrakom 200 ft-tal és ha bejön kb. 20 ezer jön belőle, mert olyan 100-as odds-ot hozok belőle össze. De volt, hogy 5-be nyertem 44.000 ft-ot ez volt 200 ft-ból a legnagyobb nyereményem 5-be. Viszont a top, amikor 10 eseményt raktam rá és mind a 10 bejött! De ilyen csak egy van az életben szint kb. :D Ezt az 5-ös kötést én csak szórakozásra ajánlom, komolyan nem lehet vele keresni, mert minél többet raksz rá annál biztosabb, hogy elmegy 1-en a mix. És, akkor te is azok közé fogsz tartozni, aki mindig az "irodában" mondogatják "Már megint 1-en ment el" :D Aki régóta nyomja az ismeri ezeket az arcokat, ezek mindenhol ott vannak, hogy csak 1-en ment el :D
2022. szept. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

és 2es, 4es kötésekben sem fizet semmit?


Amúgy simple fogadásokkal játszok, de most kötötem pár 2es, 3ast, négyest, 5öst.


Igazából olyan 2000Ft amit buktam.

2022. szept. 21. 21:26
 4/16 anonim ***** válasza:
91%

A kötés jelenti azt a számot, hogy egy fogadási sorban hány meccset kell eltalálni a nyereményhez. E azt jelenti, hogy 5ös kötésnél 5 meccsnek kell bejönnie, más kérdés, hány meccset teszel meg. Ha nem 5-öt, akkor az kombinációs fogadás.

Nálam a tipikus kötési forma

5 FIX meccs (aminek mindenképp be kell jönnie) - ezek ált alacsonyabb odds-osak

5 opcionális meccs, amiből 2/5-öt játszom, ezek magasabb szorzót adnak


Tehát nekem 7nek kell jönnie a 10ből a nyereményért. Persze minél több a bejött meccs, az esemény annál jobb.

Mivel 5 alatt a 2 az 10, ezért 10 szelvénynek felel meg. 20Ft-os alaptéttel játszom, azaz 200Ft-ot fizetek.

2022. szept. 22. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

20Ftos alaptét?

Nem 200Ft a minimum?

2022. szept. 22. 10:53
 6/16 anonim ***** válasza:
70%

Nem...

A 200Ft-os min tét az összesített tétre vonatkozik, egy adott tippsor minimuma 10Ft. Én is 200Ft-ot fizetek, csak 10 * 20Ft-os felosztásban

2022. szept. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Na hallod ezt sem tudtam.


Igazából amúgy kezdek belejönni, meg vannak kedvenc csapataim, sőt nyerek is, sakkoztam már ki olyan csapatot is, amikről nem is hallottam, és nyertem rajtuk is.

Meg kis pénzekkel játszok.


De a tippmix szelvénynél úgy néz ki leragadtam.

Én csak ezekről az egyes stb kötésekről, meg az általad említettekről tudok (kombináció).


Bammeg.

10-20Fttal lehet mixelni?


Az kemény.


Kombinációs játékoknál van ez?

2022. szept. 22. 11:06
 8/16 anonim ***** válasza:
91%

Igen, mert az össztétnek kell min 200nak lennie...

mint mondtam, 20Ft.os alaptét, 10 sor, így kijön nekem is a 200Ft. Csak annyi különbséggel, hogy nekem elmehet 3 meccs is, bár nyilvén így kevesebbet nyerhetek, de nyerhetek

2022. szept. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Köszi az infókat.


Akkor ez mi amit játszol? 10es kombináció vagy mi?

2022. szept. 22. 11:17
 10/16 anonim ***** válasza:
91%

Amíg ezeket írod megérthetnéd a rendszer működését.


Amikor van X meccsed, és X-es kombinációt teszel, akkor nyilván mindne egyben van, mindnek jönnie kell.


Amikor X/Y van, akkor az X darab meccseidet úgy bontja szét, hogy Y meccset tesz egybe. Ez számtól függ:

2/3-nál mondjuk van FRADI, UJPEST meg BIVALYBASZNÁD. Mivel kettesével teszi össze ezért lesz 3 szelvényed:

FRADI UJPEST

FRADI BIVALYBASZNAD

UJPEST BIVALYBASZNAD.


Ezek olyanok, mintha külön szelvények lennének és az alaptéttel fogadtad meg.


Egy 3/7-nél nyilvánvalóan rohadt sok szelvényed lesz.


Csak próbálj belegondolni és megérted az egészet.

2022. szept. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!