Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Cristiano Ronaldo aláírta a...

Cristiano Ronaldo aláírta a szerződését az arab al-Nassr csapatával 2 évre. Egyetértesz azzal, hogy Ronaldo karrierje teljesen félresiklott ezzel a lépéssel?

Figyelt kérdés
Gyakorlatilag egy játékostemető arab ligában fejezi be a legendás, hosszú és sikerekkel teli pályafutását Ronaldo. Innen már csak lefelé vezet az út, az egykor holland élvonalban játszó Dzsudzsák Balázs például az NB2-ben tudta csak folytatni, miután otthagyta az arabokat. Ronaldo valószínűleg már olyan idős lesz 2 év múlva, hogy befejezi a pályafutását. A pénz fontosabb volt, mint a rajongók számára szép visszavonulás egy neves európai klub játékosaként...

2022. dec. 30. 22:36
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Én a helyeben most hagytam volna abba. Senki nem veheti el tőle, amiket elért, de ennyi volt a profi pályafutasa, olyan lesz, mint Iniesta: Tudod, hogy legenda, de kár csak elfocizgat valahol
2022. dec. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
Ilyen szempontból nekem mindig is unszimpatikus volt Ronaldo. Mindig csak a pénz vezérli. 2 évet ellötyög a tili-toli arab ligában a nagy pénzért aztán valószínűleg vége is lesz a játékos karrierjének.
2022. dec. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Unokákat még el kell tartania valamiből.

Nem fognak dolgozni egy percet sem.

2022. dec. 31. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Koplárovics Béci ***** válasza:
91%
Ronaldo karrierje már akkor véget ért, amikor a Realtól eljött.
2022. dec. 31. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
23%

Honnan lett volna szép visszavonulni? Sporting?

Európai Top 5 bajokságba egyik sztárcsapathoz sem fért volna be.

Folyamatosan róla cikkeztek, így a végére szerintem ez már nagyon nem tetszett neki.:)

Jó lesz az a visszavonulás al-Nassr csapatától is. Szurkolói nem fognak eret vágni magukon, gondolom:)

Olyan eredményekkel amit elért a pályafutása alatt, semmi szégyen nincs abban, hogy onnan vonul vissza.

200 millió € plusz még egy reklámszerződés a végére szerintem nem rossz zárás. :)

2022. dec. 31. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 NTBS ***** válasza:
82%
Igen.
2022. dec. 31. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
43%
Majd 40 évesen már nem nagyon lehet karrierről beszélni. Ő már csak pénzt akar keresni. Nézd meg Messit is a PSG-ben, neki is csak reklámértéke van de érdemben semmit nem rakott hozzá a csapat eredményeihez. A szezon után őt is lapátra teszik és megy kínába vagy az arabusokhoz.
2022. dec. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem CR egyáltalán nem tudja elfogadni, hogy már nem olyan jó. Szerintem most kellett volna abbahagynia. Az még egy viszonylag szép befejezés lett volna. De gondolom a pénz az nagy úr.
2022. dec. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
35%

Mivel jo ajanlatot kapott, miert utasitana el? Eleg sok penz, gyerekeknek is ad majd belole.

Amugy kar hogy otthagyta realt.

2022. dec. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!