Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Aki szerint a fociban nincs...

Aki szerint a fociban nincs bunda, az mivel magyarázza ezt?

Figyelt kérdés

[link]


Sorozatban négy(!!) 0-0-s döntetlen a Schalke neve mellett. Az hogy a Schalke nem tud gólt rúgni az egy dolog, a világtörténelem leghitványabb csapata, nem csoda, egy Puskás Akadémia ezekhez képest Bayern München szint. Őszinte csoda mit keresnek ezek a Bundesliga 1-ben, bár nem meglepő mód totál utolsók.

De hogy négy ellenfél zsinórban ne tudjon nekik egy gólt se rúgni, köztük a Union Berlin se hazai pályán, aki a második a Bundesligában, arra nincs épeszű magyarázat azon túl hogy el vannak adva a meccsek vastagon. Nekem ma egy ezresem veszett oda mert azt mondtam magamnak, sorozatban negyedszer egyszerűen nem lehet 0-0-t játszani egy ilyen tré csapatnak, főleg ha egy Union az ellenfél. Hát de, lehet. Mondja még ezek után valaki azt hogy nincs bunda a profi fociban?



#bunda #Bundesliga #elcsalás #Union Berlin #eladott meccs
2023. febr. 19. 18:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Hamár bunda győzelmet is vehetnének
2023. febr. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem volt bunda. A fociban az aktuális forma nagyon sokat számít. A Schalke bekkel, gól nélküli döntetleneket játszik, az Union Berlin tartalékosan állt fel a hétközi EL meccs miatt, ami szintén 0-0 lett.
2023. febr. 20. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!